هادی ساعی: پولادگر با همین کار‌ها مهماندوست را از ایران فراری داد

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۳

#هادی_ساعی در واکنش به صحبت‌های پولادگر گفت: من تفاهم نامه با وزارت ورزش را امضا نکردم به این خاطر پولی که قرار است به ما بدهند از تبصره ۱۴ تأمین شده، در واقع اگر وزارت ورزش ۹ میلیارد به ما پول داده هفت میلیارد آن از تبصره ۱۴ بوده و وزارت ورزش تنها دو میلیارد به ما پول داده است.

رئیس فدراسیون تکواندو در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا گفت: این پول از سوی مجلس برای فدراسیون تکواندو در نظر گرفته شده و ربطی به وزارت ورزش ندارد، ولی پولادگر آن را به نام وزارت ورزش می‌زند. پولادگر با همین کار‌ها مهماندوست را از ایران فراری داد؛ در آن مقطع زمانی از سوی کمیته ملی المپیک برای مربیان تیم‌های ملی حقوق در نظر گرفته بودند و کمیته آن را به حساب فدراسیون واریز می‌کرد تا به مربی بدهد، آن زمان پولادگر این پول را روی پولی که فدراسیون قرار بود به مهماندوست به عنوان سرمربی پرداخت کند گذاشت و با همین کار‌ها او را از ایران فراری داد.

ساعی همچنین گفت: من به عنوان رئیس فدراسیون پیگیر این پول از سوی مجلس باشم، بعد این پول به حساب وزارت ورزش واریز شود؛ بعد آن‌ها پول را به خودم برگردانند. این چه رویه‌ای است، آقایان با کلمات بازی می‌کنند در صورتی که خودشان هم می‌دانند بودجه‌ای که برای فدراسیون تکواندو در نظر گرفته اند تنها ۲ میلیارد تومان بوده و مابقی آن از سوی مجلس تأمین شده است؛ اما آن‌ها می‌خواهند ۲۲ میلیارد را به نام خود بزنند. ما دیده بودیم ۲ میلیارد را در ۲۰ میلیارد بگنجانند، اما ندیدیم ۲۰ میلیارد را در ۲ میلیارد بگنجانند این هم از اتفاقات عجیب و غریب وزارت ورزش است!

پربیننده‌ترین‌ها

خبر ورزشی
خبرها
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید