کارلوس کیروش: انگشت انتقاد را به سمت من نشان دهید

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۵

کیروش در گفت‌وگو با فارس ضمن صحبت درباره عملکرد #تیم_ملی گفت: چیزی که الان مهم است آینده فوتبال ایران است و ما درس‌های مهمی از این جام داریم که باید خودمان را با آن بالا ببریم. اگر می خواهید موفق شوید و در سطح بهترین تیم‌ها قرار بگیرید فوتبال ایران باید کارهای بیشتری انجام دهد.

کیروش درباره برخی حواشی ایجاد شده درباره تیم ملی عنوان کرد: بازیکنان تیم ملی دشمنان مردم یا دشمنان کشور نیستند. ولی اگر کسی بخواهد اینطوری وانمود کند که بازیکنان تیم ملی دشمنان هواداران یا برخی مردم هستند یک کار کاملا اشتباه بود. یک روند اشتباه بود که متاسفانه اتفاق افتاد و منصفانه و صحیح هم نبود.

در فوتبال بردن مقابل حریفانی در این سطح به خودی خود خیلی دشوار است. ولی اینبار تیم ملی مجبور شد نه تنها مقابل حریفان بازی کند حتی مقابل برخی از خودی‌ها هم باید بازی می‌کردیم. در یک برهه خیلی کوتاه بخشی از مردم علیه تیم ملی شدند. متاسفانه در یک کانال بسیار تاریک افتادیم که هیچ برنده‌ای نداشت.

وی ادامه داد: خیلی سخت که در زندگی شما صبح بیدار شوید اگر لبخند بزنی با لبخندت دشمن شدی. اگر لبخند هم نزنی بازهم تبدیل به دشمن شدی. هیچ کسی نمی تواند با این شرایط کنار بیاید. خیلی دوستانه و خواهشانه از همه تمنا می‌کنم که اگر خواستند انگشت انتقادات را به سمت یک نفر نشان دهند این انگشت را به صورت من نشان دهند. ولی این قهرمانانتان را رها کنید به خاطر اینکه آنها تمام تلاششان را کردند.

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
خبرها
خبرها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید