حمله تند رجانیوز به احسان حاج‌صفی؛کنار گذاشتن کاپیتان پرحاشیه به نفع تیم ملی خواهد بود

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۳

رجانیوز در گزارشی سراسر نقادانه، به احسان حاج‌صفی کاپیتان تیم ملی در دو دوره جام جهانی حمله کرده است. در این گزارش در ابتدا با اشاره به امتیاز این بازیکن در بازی مقابل آمریکا (۳ از ۵) نقد کرده که بالاترین امتیاز ملی‌پوشان در این بازی (۳.۴ از ۵) برای مهدی طارمی است

رجانیوز در گزارشی سراسر نقادانه، به احسان حاج‌صفی کاپیتان تیم ملی در دو دوره جام جهانی حمله کرده است. در این گزارش در ابتدا با اشاره به امتیاز این بازیکن در بازی مقابل آمریکا (۳ از ۵) نقد کرده که بالاترین امتیاز ملی‌پوشان در این بازی (۳.۴ از ۵) برای مهدی طارمی است و بقیه بازیکنان نیز امتیازی بین ۳ تا ۳.۴ گرفته‌اند.
اما در ادامه با زیر سوال بردن توانایی کاپیتانی و رهبری حاج‌صفی او را متهم کرده است و در نهایت حکم حذف کاپیتان از تیم ملی را صادر کرده است. رجانیوز نوشته است: "انتظار میرفت حاج‌صفی به عنوان کاپیتان تیم بیش از دیگران از به وجود آمدن حواشی حول تیم جلوگیری کند. اما او رویه دیگری را در پیش گرفت. در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل انگلیس، در جایی که طبق روال باید از مسائل مرتبط به تیم در جریان رقابت‌ها سخن به میان آورد حاج‌صفی با طرح مطالبی شیطنت‌آمیز و بی‌ربط به این رقابت‌ها بر حواشی به وجود آمده دامن زد."

و در بخش دیگری با اشاره به نخواندن سرود جمهوری اسلامی در حمایت از خیزش انقلابی مردم در ایران نوشته است: "سرود ملی هویت تیم است و امتناع بازیکنان از خواندن آن تصمیم غلطی بود که به حیثیت تیم لطمه زد و صد افسوس که کاپیتان تیم، بازیکنان را در این امر ناشایست هدایت کرد. احسان حاج‌صفی در قامت یک کاپیتان، نه تنها حواشی را از تیم دور نکرد بلکه به آن‌ها دامن زد و در کنار عملکرد فنی ضعیفش، نقش موثری در ناکامی ایران در این رقابت‌ها ایفا کرد. با این اوصاف به‌نظر می‌رسد کنار گذاشتن این بازیکن پرحاشیه هم به نفع تیم ملی خواهد بود هم به نفع خودش."

پربیننده‌ترین‌ها

۲۴ با فرداد فرحزاد
۲۴ با فرداد فرحزاد
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید