از تاج تا کیروش همه باید پاسخ بدهند؛ کسی یادش نرفته چه کلاهی سر مردم گذاشتید

پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۰

روزنامه اعتماد در گزارشی به نقد عملکرد کارلوس کیروش و مهدی تاج که با اخراج اسکووچیچ، کیروش را قهرمانانه به نیمکت تیم ملی برگرداند پرداخته است. در کارنامه کاری کیروش روی نیمکت تیم ملی تمامی رکوردهای منفی ثبت شده است.

روزنامه اعتماد در گزارشی به نقد عملکرد کارلوس کیروش و مهدی تاج که با اخراج اسکووچیچ، کیروش را قهرمانانه به نیمکت تیم ملی برگرداند پرداخته است. در کارنامه کاری کیروش روی نیمکت تیم ملی تمامی رکوردهای منفی ثبت شده است. اما او مانند پس از باخت به انگلستان که مقصر را هواداران دانست در بازگشت به ایران، پس از حذف هم مسئولیت باخت به امریکا را هم نپذیرفت و از برنامه برای جام ملت‌ها گفت.‌

اعتماد نوشته: او بايد امروز پاسخگوی نتايجی كه به دست آورده، باشد. مبهم حرف زدن و قصه گفتن از اين‌ور و آن‌ور دردی از كسی دوا نمی‌كند. مهدی تاج هم بايد پاسخگو باشد. حتی بيشتر از كیروش. بازيكنانی كه به ساختمان رياست‌جمهوری رفتند هم بايد پاسخ بدهند. داستان‌های تراژيک حذف و اشک ريختن و تكرار جملاتی نظير «ما همه تلاش‌مان را كرديم، اما نشد» فايده ندارد. امروز وقت حساب و كتاب و پاسخگویی است.

شما بايد جواب بدهید كسی كه يك‌سال قبل از بازگشت به ايران كلمبيا و مصر را به خاك سياه نشانده بود، اما نتوانست مقابل شهوت حضوري ديگر در جام جهانی و به جيب زدن دلارهای بي‌صاحب مقاومت كند. شما بايد جواب بدهيد اگر قرار به سوم شدن بود چرا با اسكوچيچ نرفتيم؟

اين تازه شروع كار است. قرار نيست به واسطه اتفاقات چند وقت اخير نفهميم چه كلاه گشادی سر فوتبال ايران رفته است. قرار نيست هر مرد بازنده‌ای بيايد و آرزوهای ما را به بازی بگيرد و بعد هم ادای موفقيت در بياورد و ما را بترساند از اينكه اگر من نبودم وضعيت بدتر می‌شد.

تازه‌ترین خبرها

خبر ورزشی
خبرها
خبر ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید