رسول خادم: آقای رییس‌جمهور، کاش چند روزی رییس‌جمهور همه مردم ایران بودید

پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۱۲

قهرمان سابق کشتی جهان و المپیک با انتشار پستی در اعتراض به رییسی نوشت: «آقای رئیس جمهور! چند روزی است که نیستید! در واقع بهتر است سوال شود اصلاً کجایید؟ کجای داستان اعتراضات مردمی ایستاده اید که خودتان و دولت تان را راحت کرده اید و همه چیز را سپرده اید به حوزه امنیتی و خلاص!»

رسول خادم در ادامه نوشت: «شما که میدانید وقتی فضا کاملا امنیتی شود هرگونه رفتار و اعتراض اجتماعی ساده هم، انگ امنیتی بودن میخورد! آیا جواب اعتراضهای مردمی اینروزها، همه اش امنیتی است؟ میدانید برخوردهای امنیتی و ایجاد سابقه امنیتی با زندگی امروز و آینده جوانها و نوجوانهای معترض ما چه خواهد کرد؟ یعنی درست در زمانیکه که دستگاههای دولتی و غیرامنیتی باید از امنیتی کردن فضا بکاهند، همگی کنار کشیده اند، که چه شود؟! این همه تلاش برای ندیدن و نشنیدنِ میلیونها نفر ایرانیِ غیرخودی برای چیست؟ آیا نوجوان و جوانی که مانند “خودی” ها فکر نمیکند، اغتشاشگر است؟ میدانید از چند میلیون ایرانی و بخش بزرگی از نسل آینده این سرزمین صحبت میکنیم؟»
رئیس سابق فدراسیون کشتی ایران در پایان نوشت: «آقای رییس جمهور این روزها هم میگذرد؛ کاش بخاطر “خودی” ها هم که شده، چند روزی رییس جمهور همه مردم ایران بودید! رییس جمهور خودی ها! رییس جمهور غیرخودی ها!»

جهان‌نما
تیتر اول
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید