توضیح ایران‌اینترنشنال درباره وقفه در نمایش هشتگ مهسا امینی

شنبه ۱۴۰۱/۰۷/۱۶

ایران‌اینترنشنال در راستای هدف اطلاع‌رسانی خود مدتی است که شمارشگر هشتگ #مهسا_امینی را به صورت زنده در تلویزیون و توییتر نمایش می‌دهد. تعداد استفاده و مدت در جریان بودن این ترند یکی از بزرگ‌ترین حرکت‌های مدنی و عمومی توییتر فارسی را رقم زده و در نوع خود بی‌سابقه است.

تیم فنی ما با استفاده از امکانات رسمی توییتر در هر دقیقه آمار ذکر هشتگ را دریافت می‌کند و مجموع این اعداد از زمان شروع این ترند ذخیره و نمایش داده شده است.

نمایش هشتگ #مهساامینی هر چند از بیرون ممکن است فرآیندی ساده به نظر برسد، اما در پشت صحنه دارای پیچیدگی‌های فنی است. توییتر فقط برای بازه زمانی هفت روز گذشته این آمار را ارائه می دهد. پنج‌شنبه ۱۴ مهر این هشتگ وارد هفته سوم خود شد. در پایان بازه هفت روزه، با چالش‌های فنی‌ در شمارش و نمایش این اطلاعات مواجه شدیم. در چند روز گذشته توییتر تغییری در نحوه ارائه آمار (مدل دیتا api) اعمال کرده که ما از آن مطلع نشدیم.

ضروری است اعلام کنیم که در ۲۴ ساعت گذشته آمار ارائه شده صحیح نبوده و اکنون این اشکال برطرف شده و شما دوباره می‌توانید آمار صحیح را در ایران‌اینترنشنال مشاهده کنید.

ایران‌اینترنشنال همیشه در حال بازنگری و بهتر کردن امکانات اطلاع‌رسانی خود است و متعهد است تمام سعی و نیروی فنی خود را برای جلوگیری از بروز چنین‌ خطایی در آینده به‌‌کار گیرد.

جام جهانی با مردم
پوشش ویژه
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید