حمله تند سپاه به تاج، عزیز محمدی و ماجدی

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۰۶

روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران روز گذشته حمله تندی را به سه نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال کرده و تأیید صلاحیت «مهدی تاج» را باعث بزرگترین ضربه به حیثیت فوتبال ملی ایران در جام‌جهانی دانسته است.

این روزنامه نوشت: مهدی تاج به همراه میرشاد ماجدی و عزیز محمدی به‌عنوان سه کاندیدای تأیید صلاحیت‌شده برای حضور در انتخابات معرفی شدند؛ سه نفری که تنها به نابودی فوتبال کمک خواهند کرد. مهدی تاج هم تایید صلاحیت شد. گزینه‌ای که طی یک ماه گذشته تمام رسانه‌ها از خسارت دوران ریاستش به فوتبال گفتند، اما انگار نه انگار گوش شنوایی پیدا نشد تا در نهایت رسیدیم به تأیید صلاحیت کسی که فقط در یک فقره سوء مدیریتش چیزی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان به بیت‌المال کشور ضرر زد. کاندیدایی که رد پای تخلفش در پرنده بزرگ فولاد هم دیده می‌شود.

این روزنامه در ادامه میرشاد ماجدی را هم به باد انتقاد گرفت و نوشت: میرشاد ماجدی، سرپرستی که حاصل دوران سرپرستی‌اش در فوتبال چند شقه‌شدن تیم ملی و بی‌سروسامانی تیم امید است. سرپرستی که قرار است از جایی دیگر خط بگیرد، همان جایی که با مشورت آن پا به عرصه انتخابات گذاشت. از سومین گزینه هم که چیزی نگوییم بهتر است، مهر سکوت بر لب زده تا فقط در میان نامزد‌ها باشد همین!

تازه‌ترین خبرها

جهان‌نما
پوشش ویژه
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید