امیررضا خادم: متن علی کریمی توصیه‌ایست نسبت به‌ مذمت توزیع ریاکارانه‌ نذورات

پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

امیررضا خادم، کشتی‌گیر و رئیس فدراسیون پیشین کشتی ایران و نماینده مجلس در دوره هفتم، با انتشار متنی در اینستاگرام، ضمن واکنش به توهین یک آخوند به علی کریمی، برخی اظهارات روحانیون را برگرفته از شنیده ها و بدون اشراف به موضوع دانست که فایده‌ای جز ایجاد مانع و اتلاف سرمایه ندارند.

قهرمان کشتی آزاد جهان نوشت: کاش برای یک بار هم شده آقایان دلیل مستند و منطقی شان پیرامون مخالفت فراتر از قانون با امثال این موارد را بفرمایند:
- چگونه است که رقابت های ورزشی دختران ما را در خارج از کشور، مردان و زنان اجنبی! میتوانند تماشاگر باشند، اما در داخل این امر جزو خطوط قرمز است؟!ا
- چرا بانوان ایرانی در خارج از کشور میتوانند به ورزشگاه ها بروند و منقلب! نمی‌شوند، اما در کشور خودمان این امر ناصواب و منکر است؟!
- خداوکیلی خطیبی که آنگونه در خصوص صحبت های علی کریمی جامه دراند، برای یک بار هم شده متن ارائه شده از سوی او را بطور کامل خوانده بود؟!
- برگزاری کنسرت چرا باید در یک ک، در برخی شهرها مجاز و در برخی دیگر ممنوع باشد؟!
- علت مخالفت پنهان علم‌های محترم با موضوع استراتژیک و با اهمیت گردشگری ( که میتواند جایگزین درآمدهای نفتی در اقتصاد ایران شود) چیست؟! چرا با تصور ترس واهی از هجوم فرهنگ بیگانه، آقایان در ظاهر سکوت کرده و یا حداکثر از گردشگری مذهبی حمایت می کنند، اما در واقع کلا مخالف توسعه گردشگری هستند؟!
و البته بسیار چراهای دیگر!
پ.ن: آنچه من از متن کریمی برداشت میکنم، توصیه ایست قابل تامل نسبت به‌ مذمت توزیع ریاکارانه ی نذورات در زیر خیمه امام حسین(ع)، در حالیکه در کنارت نیازمند یا بیماری برای درمان به آن پول نیاز دارد و این هیچ ارتباطی با حرمت سفرهای پر برکتی که با خلوص پهن میشود، ندارد.

تازه‌ترین خبرها

خبر ورزشی
پوشش ویژه
خبر ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید