محمد موسوی: می‌دانستم اگر حقایق را بگویم تخریبم می‌کنند

۱۴۰۱/۵/۲۲

محمد موسوی که در آخرین تمرین تیم ملی والیبال با انتقاد از وضعیت و امکانات فدراسیون، از حضور در رقابت‌های جهانی کناره گیری کرد، با واکنش‌های متعددی روبرو شد و برخی معتقد بودند که اقدام او برای تیم حاشیه‌ساز است. موسوی در واکنش به انتقادها پاسخی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

او با انتشار یک پست نوشت: «تیم ملی برای من یک تیم ورزشی نیست. هویت، ریشه و خاکم است. عشق اول و ابدی من است. از زمانی که خودم را شناختم هیچ هدفی بزرگ‌تر از پوشیدن پیراهن تیم ملی و جنگیدن برای پرچم ایران نداشتم. روزهایی که ما والیبال را شروع کردیم خبری از شهرت و پول در این ورزش نبود. فقط و فقط عشق به مردم و وطن بود که شب و روز مثل سرباز می‌جنگیدیم.

من همیشه تلاش کردم تا به تیم ملی والیبال کشورم خدمت کنم. امروز هم اعتقاد دارم بیان حقایق لااقل به صورت مختصر همانطور که گفتم به تیم ملی کمک می‌کند و امیدوارم تلنگری باشد که از بازیکنان جوان حمایت کنند تا در قهرمانی جهان به موفقیت برسند. می‌دانستم که در صورت بیان حقیقت ممکن است من را تخریب کنند اما ترجیح دادم این بار به عنوان یک برادر کوچک حرف دل همه بازیکنان را بزنم تا از آنها حمایت شود.

تازه‌ترین خبرها

اخبار
چشم‌انداز با سیما ثابت
پوشش ویژه

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید