طفره مسئول کرونایی در کاروان ایران از انجام تست در ترکیه

۱۴۰۱/۵/۱۶

بازی‌های کشورهای اسلامی در ترکیه با رقم خوردن اتفاقی عجیب در کاروان ایران پیگیری شد. قبل از سفر اعضای کاروان ایران به ترکیه از آنها تست کرونا گرفته شد تا اگر کسی مبتلا به ویروس شده، از سفر آن فرد ممانعت به عمل بیاید. در تهران، تست کرونای رضایی، سرپرست کاروان دوومیدانی، مثبت شد.

اما رضایی اصرار داشته باید در آزمایشگاه دیگری است بدهد و جالب اینکه رضایی در یک آزمایشگاه دیگر تست کرونا داده و جوابش نیز منفی شده بود که این موضوع تعجب مسئولان کاروان ایران را به دنبال داشت.

به گزارش تسنیم، پس از ورود به ترکیه، تست کرونا گرفته نمی‌شود، اما عنوان شد که برای حضور در دهکده باید تست بدهند؛ موضوعی که با اصرار مسئولان کاروان و انکار دبیر دوومیدانی همراه بود.

نکته جالب اینکه رضایی در گفتگو با مسئولان کاروان گفته که اگر تست بدهد، مثبت می‌شود و به همین دلیل تمایلی به این کار ندارد. مسئولان کاروان ایران نیز که از این مسئله بی اطلاع بودند،با شنیدن ماجرا ناراحت و عصبانی شدند و به رضایی گفتند که جدا از سایرین بماند.

نکته مهم دیگر اینکه رضایی در همین مدت با اعضای کاروان دوومیدانی در ارتباط بوده و کنارشان بوده است و شاید این مسئله مشکلاتی را در روزهای آینده به وجود بیاورد.

پوشش ویژه
پوشش ویژه
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید