ستاره زرگر: برای هر مدال طلا یک میلیون به من دادند

۱۴۰۱/۵/۵

ستاره زرگر، دوچرخه سوار ماده اسپرینت درباره کوتاهی و بی توجهی مسئولین گفت: در دوره‌های قبل برای ۴ مدال طلایی که به دست آوردم مبلغ چهار میلیون پرداخت‌ کردند. هر مدال طلا فقط یک میلیون تومان! واقعا رقم ناچیزی برای یک قهرمان است اما امسال همین رقم ناچیز را هم پرداخت نکردند.

ملی پوش دوچرخه سواری دختران ایران در گفت‌وگو با خبر ورزشی گفت: پنج سال است که عضو تیم‌ ملی هستم و در این مدت همه باشگاه‌ها قول ثبت قرارداد دادند، اما حتی یک بار هم به قولشان وفادار نبودند، لیگ‌ها همیشه به نوعی رایگان برای باشگاه رکاب زدیم. در همه این‌ سال‌ها فقط خانواده حمایت کردند که این حمایت هم حد و مرزی دارد از یک‌ جایی به بعد باید باشگاه هزینه‌ها را به عهده بگیرد. ما حتی هزینه لباس تیم را هم خودمان پرداخت کردیم.

زرگر همچنین افزود: پنج سال عضو تیم‌ ملی هستم در این پنج سال هیات دوچرخه سواری خوزستان هیچ حقوقی به من پرداخت نکرده است، من ساکن خوزستان هستم تمام هزینه‌های رفت و آمد برای اردوها را شخصا پرداخت می‌کنم. این درحالی است که هیات باید نگاه حمایتی به ویژه به بخش زنان داشته باشد. تنها مشکل ما مشکلات مالی است، آن‌هم مشکلاتی که واقعا جزو نیازهای اولیه یک ورزشکار عضو در تیم‌ ملی است.

شاهد تاریخ
اخبار
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید