واکنش اسکوچیچ به شایعه اخراج؛ سرمربیگری تیم ملی را واگذار نمی‌کنم

۱۴۰۱/۴/۱۸

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال که در آستانه اخراج از سمتش قرار دارد می‌گوید، به هیچ عنوان جایگاهم روی نیمکت تیم ملی به عنوان سرمربی را واگذار نمی‌کنم.

در حالی که طی ۲۴ ساعت گذشته شایعه اخراج اسکوچیچ از هدایت تیم ملی بسیار جدی شده و حتی در بین ملی‌پوشان ایران هم درباره اخراج مربی کروات دو دستگی ایجاد شده شده، اسکوچیچ با انتشار یک پس در حساب اینستاگرامش به اتفاق‌های اخیر واکنش نشان داد.

اسکوچیچ در این پست اینستاگرامی نوشت: ظاهرا گروهی حداکثر تلاششان را برای کنار گذاشتن من از تیم‌ملی به کار بسته‌اند. ضمن تبریک بابت پشتکارشان، پیامی شفاف و صریح برایشان دارم: من زمانی هدایت تیم‌ملی را برعهده گرفتم که احتمال حذف از جام جهانی بسیار زیادی بود و عده کمی باور داشتند می‌توانیم به قطر صعود کنیم. من سخت تلاش کردم و ثابت کردم ظرفیت انجام این کار را دارم.

سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد:‌ هیچ کس به اندازه من برای این جام جهانی انگیزه ندارد، خصوصا بعد از سختی‌هایی که از سر گذرانده‌ام. بنابراین به هیچ وجه، هیچ قصدی برای واگذاری جایگاهم ندارم.

اسکوچیچ با اشاره به ایجاد دو دستگی در تیم ملی درباره اخراجش نوشت:‌ برای بازیکنان مهم‌ترین موضوع باید تمرکز روی کارشان باشد و این که برای کشورشان از جان مایه بگذارند و درگیر موضواعات خارج از تخصص‌شان نشوند. بازیکنان تیم‌ملی نباید در هیچ موضوع دیگری که خارج از حوزه مسئولیت‌شان است دخالت کنند.

اسکوچیچ با متهم کردن منتقدان پرتعدادش گفت: اما کسانی که سعی می‌کنند با گل‌آلود کردن آب، ماهی بگیرند و من را زیر سوال ببرند، کسانی که توانایی‌های خود را زیاد دست بالا گرفته‌اند اما نتایج گذشته‌شان قابل دفاع نیست و کسانی که سعی دارند حقیقت را نادیده بگیرند یا تحریف کنند، باید فکری دوباره کنند. در فوتبال هیچ استدلالی قوی‌تر از نتایج کسب شده وجود ندارد و نتایجی که من کسب کرده‌ام خود گویاست.

انسان، زمین، فردا
چشم‌انداز با سیما ثابت
بررسی بازارها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید