محمد دادکان: وزارت ورزش به دنبال برکناری کی‌روش بود

۱۴۰۱/۳/۲۸

محمد دادکان گفت: در پرونده ویلموتس، مهدی تاج مقصر ۱۰۰درصد نیست چون به او دیکته کردند. به او گفتم کی‌روش را برندارید. گفت تحت فشارم که او را بردارم. گفتم چون می‌دانم تحت فشارید، می‌گویم برندارید. گفت وزارت ورزش می‌خواهد مربی بیاورد. گفتم نپذیرید. هر چه گفتند که نباید بگویید چشم.

رییس پیشین فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایران ورزشی گفت: روز نخست فعالیت دولت جدید گفتم که اسم من در صدر لیست وزرای پیشنهادی برای ورزش و جوانان است، اما یکی دیگر می‌نشیند و همین هم شد. معلوم بود چه کسی می‌شود وزیر ورزش. حتی راضی نشدند من به باشگاه پرسپولیس بروم. چطور به وزارت من تن می‌دادند؟ خودتان بهتر می‌دانید آن کسی که باید در مورد ورزش تصمیم بگیرد وزیر ورزش است،آن بنده خدا هم پستی را اشغال کرده که کاری را در آن نمی‌داند. هر اختیاری به همه کس می‌دهد تا بماند. یک وزیر باید این طوری عمل کند؟

دادکان در ادامه گفت: من قبل از لغو بازی با کانادا به استیلی و کامرانی‌فر گفتم شما با کانادا بازی نمی‌کنید. من برای آنکه ویزای یک کشور در پاسپورتم بخورد، نه قراردادی بسته‌ام و نه می‌بندم. مثل روز روشن بود که این بازی لغو می‌شود.

جهان‌نما
اخبار
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید