اختصاصی ایران اینترنشنال؛ مریم ایراندوست تحت فشار نهاد‌های امنیتی مجبور به استعفا شد

۱۴۰۱/۳/۲۴

مریم ایراندوست، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال زنان ایران بعد از تماس دبیرکل فدراسیون فوتبال و اطلاع از دستور نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی، ناچار به استعفا از سمتش شد.

منابع ایران اینترنشنال می‌گویند، حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران با مریم ایراندوست تماس گرفته و تاکید کرده است نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی به فدراسیون فوتبال اطلاع داده‌اند که قرارداد ایراندوست تمدید نشود.

مریم ایراندوست بعد از اطلاع از این تصمیم، از سمتش استعفا کرده و این اتفاق در حالی رخ داد که شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال ایران هم تمایلی برای تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران نداشته است.

مریم ایراندوست بعد از استغفا از سمتش با انتشار پستی در حساب اینستاگرامش نوشت: برای آرامش دختران فعلا سکوت می‌کنم اما در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارم.

شنیده می‌شود مریم آزمون، مربی پیشین تیم ملی فوتبال زنان ایران و نایب رئیس هیات فوتبال استان گیلان که گفته می‌شود ارتباطاتی با سپاه پاسداران جمهوری اسلامی دارد، نزدیکترین گزینه به نیمکت مربیگری تیم ملی فوتبال زنان ایران است.

گفتنی است مریم ایراندوست برای اولین بار در تاریخ فوتبال زنان ایران موفق شد همراه تیم ملی به مسابقات جام ملت‌های آسیا صعود کند.

امروز
نگاه روز
اخبار ۲۳

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید