درخواست سربازان اوکراین از ملی‌پوشان کشورشان: به جام‌جهانی صعود کنید

۱۴۰۱/۲/۱۷

تاراس استپاننکو، هافبک تیم ملی فوتبال اوکراین گفت: بازیکنان اوکراین با قلب و روح خود در مرحله پلی‌آف جام جهانی، بازی خواهند کرد، چرا که سربازانی که هر روز تهاجم روسیه را دفع می‌کنند، از ما می‌خواهند هر کاری که می‌توانند برای صعود به جام جهانی انجام دهیم.

اوکراین در پلی آف انتخابی جام جهانی ابتدا به مصاف اسکاتلند خواهد رفت و برنده آن مسابقه به مصاف ولز خواهد رفت، تا در نهایت تیم پیروز این مرحله به جام جهانی صعود کند و حریف ایران در گروه B این رقابت‌ها شود.

به گزارش رویترز، تیم ملی فوتبال اوکراین در حال حاضر در اسلوونی تمرین می‌کند و به زودی در یک بازی دوستانه تدارکاتی مقابل مونشن گلادباخ به میدان خواهد رفت که اولین بازی آن‌ها پس از حمله روسیه به این کشور می‌باشد.

استپاننکو همچنین گفت: هر روز پیام‌هایی از سربازانمان دریافت می‌کنیم. بسیاری از سربازان و مردم در اوکراین عاشق فوتبال هستند و آن‌ها فقط یک خواسته دارند: "لطفا هر کاری که می‌توانید برای رفتن به جام جهانی انجام دهید." برای اوکراین و برای آن‌ها صعود به جام جهانی یک لحظه امید است. این اتفاق یک جشن برای کشور خواهد بود. به همین دلیل ما باید با قلب و روح‌مان در انتخابی جام جهانی شرکت کنیم.

پنجره
فردا
امروز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید