چهار زن در شهر باروق میاندوآب به دست مردی چهل ساله به قتل رسیدند

۱۴۰۱/۲/۷

دادستان میاندوآب از قتل چهار زن در شهر باروق خبر داد و گفت عامل این قتل‌ها یک مرد چهل ساله است که بازداشت شده اما هنوز انگیزه او از این قتل‌ها معلوم نیست. مقتولان در دو خانه مجاور هم در شهر باروق زندگی می‌کردند و سه نفر از زنان شامل مادر، دختر و نوه هنگام قتل در خواب بودند.

جهانگیر مسعودی، دادستان میاندوآب، زمان وقوع قتل این زنان را صبح چهارشنبه اعلام کرد و افزود: قاتل که فردی با اعتیاد شدید به مواد مخدر است مرتکب، قتل‌ چهار زن در یک روز شده است و در اختیار ضابطین برای تحقیقات بیشتر قرار گرفته است.

مسعودی گفت یک پسر نوجوان نیز آسیب دیده که حال عمومی او خوب است و هنوز انگیزه قاتل از ارتکاب این قتل‌ها معلوم نیست.

در همین حال پایگاه خبری رکنا، جزییات بیشتری از این قتل‌ها را منتشر کرد و نوشت مردی در شهر باروق میاندوآب پس از درگیری با همسر خود، صبح چهارشنبه دوست همسر خود را به قتل رساند و پسر نوجوان او را مجروح کرد.

این مرد بعد از قتل دوست همسر خود، وارد خانه‌ای در همسایگی آنها شد و سه زن، شامل مادر، دختر و نوه ۱۱ساله یک خانواده، را که در خواب بودند با قمه به قتل رساند.

رکنا از قول ساکنان محل وقوع این قتل‌ها، نوشت که این مرد چهل ساله سه‌شنبه شب به همسرش هجوم برده بود و به همین دلیل همسر او از ترس به خانه دوست خود به نام مهناز ابراهیمی رفته بود.

بنابراین گزارش، این مرد صبح چهارشنبه به خانه مهناز ابراهیمی رفت و او را با ضربات قمه از پا در آورده و پسر نوجوان این زن را مجروح کرد و بعد بی‌دلیل وارد خانه همسایه مهناز ابراهیمی یعنی خانواده قهوه‌چیان شد و در حالی که سه زن این خانواده در خواب بودند، آنها را با قمه به قتل رساند.

پسر خانواده قهوه‌چیان که مادر ، خواهر و خواهرزاده او و همچنین همسایه‌شان مهناز ابراهیمی به قتل رسیده است به پایگاه خبری رکنا گفت: ساعت حدود ۷ صبح چهارشنبه بود که سر و صدای زیادی در محله شنیدم و متوجه شدم خانه همسایه‌مان شلوغ است.اهالی محل می گفتند فردی به خانه آنها رفته و به مهناز و پسر نوجوانش چاقو زده است.

او افزود: چند دقیقه‌ای آنجا بودم و بعد به سر‌کارم رفتم اما ساعتی بعد یکی از بستگانم تماس گرفت و گفت در خانه مادرم اتفاق بدی افتاده است. سریع خودم را به خانه رساندم و دیدم مادرم به نام خورشید ایمان‌زاده، خواهرم به نام ملک‌تاج قهوه‌چیان و دختر ۱۱ ساله خواهرم به نام ستایش با ضربات قمه کشته شده‌اند.

هنوز جزییات بیشتری از قتل چهار زن در شهر باروق اعلام نشده است اما دادستان میاندوآب روز چهارشنبه خانواده زنان به قتل رسیده را به خویشتن‌داری دعوت کرد و گفت: دستگاه قضایی با قاطعیت پیگیر این موضوع است و مرتکب را به مجازات قانونی خواهد رساند.

اخبار
جهان‌نما
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید