بیانیه رئیس معزول فدراسیون فوتبال ایران؛ برای پاداش ۴۰۰ میلیاردی نقشه کشیده‌اند

۱۴۰۱/۱/۳۰

شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس معزول فدراسیون فوتبال ایران بعد از چند ماه سکوت، با انتشار بیانیه‌ای نسبت به برکناری‌اش از فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

در بخشی از بیانیه رئیس معزول شده فدراسیون فوتبال آمده است:‌ به نظر می‌رسد عده‌ای برای پاداش ۴۰۰ میلیاردی فوتبال ایران پس از صعود به جام جهانی قطر نقشه های شومی کشیده اند. در چنین وضعیتی ، به شکلی هماهنگ و سازمان یافته آتش توپخانه تخریب و سیاه نمایی، روی رییس فدراسیون فوتبال که حاضر به قربانی کردن منافع ملی فوتبال نبود، تنظیم شد و شرایط بغرنجی در فوتبال ایران حاکم شد.

عزیزی خادم در این بیانیه نوشت: اینجانب سعی کردم با سکوت، از سوءاستفاده بسیاری از فرصت طلبان جلوگیری نمایم و از طریق فوتبالی، حق خود را بگیرم تا مجمع فدراسیون فوتبال تصمیم نهایی در این خصوص را بگیرد.

عزیزی خادم با حمله به منتقدانش گفت: این بار مرزهای ناجوانمردی، بی اخلاقی و بی عدالتی را جابجا کرده و با طرح دعاوی واهی و جعلی در موضوعات مالی و ارجاع آن به کمیته محترم اخلاق و شنیده شده است حتی مراجع قضایی، سعی در ایجاد موج جدیدی از تخریب اینجانب و تاثیرگذاری بر نگاه و رویکرد مجمع محترم فوتبال دارند.

تیتر اول
قصه مردم
چشم‌انداز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید