محمد بنا: به گرایی گفتم به استابلر ببازد

۱۴۰۱/۱/۲۴

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره سیاست های حضور در بازی های آسیایی و قهرمانی جهان در فاصله زمانی کم گفت: ما تابع سیاست‌های فدراسیون کشتی هستیم. رییس فدراسیون می‌گوید مدال جهانی ماندگارتر است اما اهمیت مدال بازی آسیایی برای رنکینگ کشورمان هم مهم است.

محمد بنا درباره زمان ورود مدال آورن کشتی فرنگی به چرخه انتخابی که از آن صحبت می‌شود، به ایرنا گفت: بلافاصله بعد از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا تیمی ۱۰ نفره متشکل از نفرات زیر ۲۳ سال هستند. از دل همین افراد تیم بزرگسالان را راهی بلغارستان می‌کنیم. ببینید چقدر ما در تیم جوان داریم که همگی در چرخه بوده اند. پس از آن در مسابقات رنکینگ دوم که به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود نیز ۷ یا ۸ نفر را اعزام می‌کنیم، هم اینک چون نهایی نشده است اسم نمیبرم.

وی ادامه داد: این نفرات از بین مدال آوران جهانی و المپیک و تعدادی دیگر هستند. می‌خواستم علی و رضا گرایی را هم در اوزان ۸۲ و ۷۲ به قزاقستان بفرستم چون سر وزن قانونی هست می‌توانند کشتی بگیرند که به مراسم خداحافظی استابلر دعوت شده اند. استابلر برای خداحافظی اش مراسمی برگزار می کند که در آن تمامی کشتی گیران مطرح دنیا از جمله ولاسوف، لوپز دعوت هستند. حمید سوریان، رضا و علی گرایی از ایران نیز دعوت شده؛ استابلر خواسته کشتی خداحافظی‌اش را هم با رضا گرایی بگیرد که به رضا گفتم چون کشتی خداحافظی اش است به او ببازد.

خبر ۵ عصر
خبر ورزشی
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید