کریستیانو رونالدو و بدرفتاری با هوادار نوجوان مبتلا به اوتیسم

۱۴۰۱/۱/۲۱

روز گذشته و پس از شکست منچستریونایتد مقابل اورتون، ستاره پرتغالی منچستریونایتد که دچار مصدومیت هم شده بود، نتوانست ناراحتی خود را پنهان کند و واکنش عجیبی به هوادار تیم حریف نشان داد.

تصویر عجیبی از رونالدو از حمله به یکی از هواداران اورتون و پرت کردن گوشی او روی زمین منتشر شد.

پس از این اتفاق، ستاره پرتغالی با انتشار متنی از این نوجوان طرفدار فوتبال عذرخواهی کرد و نوشت: "کنار آمدن با احساسات در لحظات سخت، آسان نیست. با این وجود ما همیشه باید احترام بگذاریم، صبور باشیم و الگوی همه کسانی باشیم که عاشق فوتبال زیبا هستند. می خواهم بابت طغیان خود عذرخواهی کنم و برای رعایت اخلاق ورزشی و به نشانه جوانمردی، از این هوادار دعوت می کنم در اولدترافورد یک بازی را تماشا کند."

مادر این هوادار ۱۴ ساله گفته است: "در پایان بازی در کنار تونلی بودیم که بازیکنان از آنجا به رختکن می‌روند. پسرم از همه بازیکنان منچستریونایتد فیلم می گرفت. رونالدو دچار مصدومیت شده بود و به همین دلیل جورابش را پایین کشیده بود. پسرم موبایل خود را به سمت پایین برد تا ببیند چه شده، اما رونالدو با عصبانیت گوشی را از دست پسرم گرفت و به زمین کوبید. دست پسرم کبود شده است. پسرم اوتیسم دارد و دچار اختلال رشد است و هنوز اتفاقی که افتاد را هضم نکرده است. پسرم ناراحت است و از تماشای فوتبال منصرف شده است. این اولین بار بود که او به استادیوم می‌آمد.

جهان‌نما
اخبار
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید