دراگان اسکوچیچ: برای صدرنشینی در گروه تلاش می‌کنیم

۱۴۰۱/۱/۳

اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با کره در پاسخ به سوال خبرنگار کره‌ای مبنی بر قطعی شدن صعود ایران و اینکه می‌توان توقع انجام یک بازی تدافعی از ایران داشت، گفت: این‌طور فکر می‌کنید که ما بازی تدافعی انجام داده باشیم؟ این‌طور فکر نمی‌کنم و فردا سبک بازی همیشگی را خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: بازیکنان مهمی را از دست دادیم و علاوه بر آن جت لگ و اضافه شدن بازیکنان ظرف دیروز و امروز به سایر مشکلات اضافه شده است اما با وجود همه این مشکلات کیفیت خودمان را در بازی‌های قبلی هم نشان دادیم و این موارد برای نخستین بار نیست که پیش آمده است.

«برنامه شما برای مهار بازیکنانی نظیر سون که در بازی دور رفت توانست به ایران گل بزند چیست». اسکوچیچ در پاسخ به این سوال اظهار داشت: از کیفیت بازیکنان لژیونر کره باخبر هستیم، اما برای آن آماده شدیم و سعی می‌کنیم کمترین فضا را در اختیارشان بگذاریم. بازیکنان کره قابل احترام هستم اما ما هم بازیکنان شاغل در اروپا و با کیفیتی را در اختیار داریم.

وی درباره غیبت بازیکنانی نظیر طارمی و جهانبخش گفت: البته که بازیکنان مهم و بسیار ارزشمندی هستند، اما به این معنی نیست که بازیکنان لازم برای بازی فردا را در اختیار نداریم. همانطور که در بازی مقابل عراق نیز شش بازیکن را به دلیل کرونا در اختیار نداشتیم اما بازی را به نفع خودمان به اتمام رساندیم.

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
۲۴ با فرداد فرحزاد
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید