علی دایی: دوست ندارند امثال دایی و مهدوی‌کیا در فوتبال ایران باشیم

۱۴۰۰/۱۲/۲۴

علی دایی، اسطوره فوتبال ایران می‌گوید: کسانی هستند که اصلا دوست ندارند امثال علی دایی و مهدوی‌کیا در عرصه فوتبال حضور داشته باشند. من که این برخوردها را به فال نیک می‌گیرم. چون فرصت پیدا کرده‌ام بیشتر به زندگی خودم برسم. در کنار مردم بودم و الان بیشتر هستم.

دایی در گفت‌وگو با تابناک و با اشاره به ماجرای ممنوع‌الکاری تاگید کرد: اصلا و ابدا من ممنوع‌الکار نیستم. صفر تا صد این تصمیم به ارادۀ خودم صورت گرفته است. هم فوتبال و هم شرایط فعلی که در آن به سر می‌برم، همه جزئی از زندگی است. گاهی در زندگی‌تان به آرامش خیلی احتیاج پیدا می‌کنید.

اسطوره فوتبال ایران با اشاره به مشکلات معیشتی شهروندان ایران گفت: خانواده‌های بسیاری سرپرست خود را از دست داده‌اند. تورم و گرانی‌های این چند سال اخیر باعث شده سفرۀ مردم خالی باشد. پیام‌هایی که دریافت می‌کنم در روزهای پایانی سال خیلی بیشتر شده است.

دایی تاکید کرد: مساله‌ این است که نه حضور و وجود من و نه عادل در صحنه نمی‌تواند مشکلات اساسی مردم را حل بکند. مشکلات مردم فراتر از این است که با اکتیو بودن امثال من و عادل فردوسی‌پور به آرامش برسند. مردم ما خیلی از جهات و مشکلات مختلف تحت فشار هستند. تنها کاری که از دست ما برمی‌آید، دعا کردن است که روزی مشکلات این مردم شریف حل بشود.

دایی درباره برکناری عزیزی خادم گفت: مطمن بودم که چنین اتفاقاتی رخ خواهد داد. چون هیچ زمان بار کج به منزل نمی‌رسد. راه غیر مستقیم، راه نادرست هیچ‌وقت جواب نمی‌دهد. دیدیم که چه اتفاقاتی برای شاکلۀ فدراسیون افتاد. اما خدا را شکر که تیم ملی‌مان نتیجه گرفت و خدا را شکر خیلی راحت به جام‌جهانی صعود کرد.

پربیننده‌ترین‌ها

خلاصه خبرها
۲۴ با فرداد فرحزاد
سرانجام، قانون

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید