دربی سرخابی‌ها با سید علی یا بی سید علی؟

۱۴۰۰/۱۲/۲۳

دربی نود و هشتم استقلال و پرسپولیس در حالی روز پنجشنبه هفته جاری دربی نود و هشتم سرخابی‌ها در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ‌برتر فوتبال ایران برگزار خواهد شد اما هنوز نه تکلیف داور این بازی تعیین شده است و نه حضور یا عدم حضور تماشاگران در این بازی مشخص شده است.

امروز خبرگزاری ایسنا از انتخاب مهدی سید علی به عنوان داور بازی خبر داد و فارس اعلام کرد هنوز داور بازی مشخص نشده است. ایسنا در گزارشی نوشت: در حالی که جلسه کمیته داوران در هفته گذشته برای انتخاب دربی ۹۸ برگزار شده بود و با موافقت اعضای این کمیته و دپارتمان داوری، قرار بود پیام حیدری داور دربی شود اما جلسه فوق‌العاده کمیته داوران در عصر روز یک‌شنبه، قاضی تقابل استقلال و پرسپولیس را تغییر داد و با موافقت اکثر اعضا قرار شد تا مهدی سیدعلی، نود و هشتمین دربی پایتخت را سوت بزند تا این داور برای نخستین بار قاضی بازی سرخابی‌ها باشد.

سرگیجه‌های دربی نود و هشتم حتی به سکوهای ورزشگاه آزادی هم رسیده است و در حالیکه طی روزهای گذشته اعلام شد هنوز مجوزی برای حضور تماشاگران صادر نشده است اما امروز رئیس پلیس تهران از حضور ۲۰ هزار تماشاگر در این بازی خبر داد.

پربیننده‌ترین‌ها

خلاصه خبرها
مستند - پلنگ کردستان
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید