پس از افشاگری درباره نقش سپاه در فوتبال؛سخنگوی فدراسیون خواستار برخورد جدی با مصطفوی شد

۱۴۰۰/۱۲/۲۱

احسان اصولی عضو هیات رئیسه و سخنگوی فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات اخیر داریوش مصطفوی گفت: اظهارات روزهای گذشته یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای پس از محرومیت و تعلیق این کمیته، مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی است و با چنین رفتارهایی باید به شکل جدی برخورد شود.

اصولی اضافه کرد: ساختار حرفه ای فدراسیون فوتبال اجازه نمی دهد که هر فردی به صورت غیر مسئولانه در حوزه های غیر مرتبط اظهار نظر کند. کسانی که ابتدا زمینه حذف نمایندگان فوتبال ایران از آسیا را فراهم کردند و در ادامه با رویکرد غیر حرفه ای خودشان موجب تصمیم گیری کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه ای شدند حالا به فرافکنی متوسل شده اند و با اظهارات نادرست و غیر مسئولانه همچنان مشغول هزینه سازی برای فوتبال کشور هستند. این افراد ابتدا باید پاسخگوی عملکرد خود باشند که با چه هدفی چنین ظلم بزرگی به فوتبال کشور روا داشتند نه اینکه حالا و پس از تعلیق فعالیت هایشان بخواهند برای فدراسیون فوتبال با بیان موضوعات و ادعاهای دروغین ایجاد مشکل کنند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: با تاکید بر این موضوع که اظهار نظر پیرامون تصمیمات هیات رئیسه این فدراسیون هیچ ارتباطی به عضو کمیته تعلیق شده صدور مجوز حرفه ای ندارد ذکر این نکته لازم است که هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با استقلال کامل بر اساس دلایل و مستندات مشخص و روشن تصمیمات خودش را اتخاذ نموده ، هیچ دخالتى را در کار خودش نمى پذیرد و اکاذیب منتشر شده در این خصوص مورد پیگیری جدی قرار خواهد گرفت. برخورد قاطع با افرادی که پیش از این هم بارها منافع فوتبال کشور را به خطر انداخته و با محرومیت ها و مجازات های مختلفی مواجه شده اند در این مقطع لازم و ضروری است و بر همین اساس پرونده این عضو کمیته صدور مجوز حرفه اى بر اساس همین تخلفات به صورت مستند جهت رسیدگى به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارجاع مى شود.

نگاه روز
تیتر اول
قصه مردم

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید