نیوکاسل رقیب جدی لیون در جذب سردار آزمون

۱۴۰۰/۱۰/۱۵

باشگاه لیون پیش از این با سردار آزمون به توافق نهایی رسیده و فقط رضایت زنیت را نیاز دارد. مهمترین چالش بین دو باشگاه مسئله مالی است. حالا باشگاه نیوکاسل با مالکیت صندوق سرمایه گذاری عربستان سعودی نیز وارد این رقابت شده و می‌خواهد ستاره تیم ملی ایران را به لیگ برتر انگلیس بیاورد.

نشریه دیلی‌میلی انگلیس خبر داد؛ باشگاه نیوکاسل به دنبال ربودن (هایجک) سردار آزمون از چنگال لیون و تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت اِدی هاو است. طبق این گزارش؛ آزمون که در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شود، در همین ماه ژانویه نظر باشگاه‌های زیادی را به خود جلب کرده است. دیلی میل مدعی شد؛ لیون با آزمون به توافق شخصی رسیده اما برای انتقال این ملی‌پوش ایرانی تنها حاضر به پرداخت سه میلیون پوند به زنیت است که همین باعث شده تا نیوکاسل در ماه ژانویه شانس جذب مهاجم زنیت را پیدا کند.

این نشریه انگلیسی در بخشی از گزارش خود آورده است؛ نیوکاسل پرس‌وجوهای جدیدی را در مورد سردار آزمون، مهاجم گلزن زنیت سن‌پترزبورگ انجام داده است. از آنجایی که لیون نمی‌خواهد بیشتر از سه میلیون پوند به زنیت بابت به خدمت گرفتن این مهاجم ایرانی بپردازد، این باعث شده است که درها به روی نیوکاسل باز شود، باشگاهی که به دنبال جذب مهاجم است، این در حالی است که کالوم ویلسون در حال بهبود آسیب‌دیدگی ساق پایش است.

گفت‌وگوی ویژه
مستند کوتاه: آلبر کامو، نماد شورش
انسان، زمین، فردا

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید