حمایت فدراسیون فوتبال از مهدی مهدوی‌کیا

۱۴۰۰/۱۰/۸

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: اتفاقات پیرامون و حواشی غیر ورزشی حاکم بر بازی نمادین عرب کاپ، باعث هوشیاری و مدیریت مناسب موضوع توسط مهدوی‌کیا شد و مستندات اقدامات مهدوی کیا در حین مسابقه موجود بوده که مورد تایید نهاد نظارتی وزارت ورزش قرار گرفته است.

کامرانی‌فر ادامه داد: وی یکی از مفاخر فوتبال ایران است. این دعوت مستقیم از طرف فیفا انجام شد و فدراسیون نقشی نداشت، اما فدراسیون همیشه پشتیبان ستاره‌ها و اسطوره‌های فوتبال ایران است.

کامرانی‌فر خاطرنشان کرد:همه مهدوی‌کیا را می‌شناسند. وی سمبل افتخارآفرینی برای ایران است و در همه این سال‌ها، مردم ایران را خوشحال کرده. خیلی‌ها ممکن است بروند، اما مهدوی‌کیا که در آلمان زندگی کرده، خودش آمد و با کم‌ترین امکانات و حقوق سکان تیم‌ملی امید را در دست گرفت. قدر چنین سرمایه‌هایی را می‌دانیم. فدراسیون پشت بزرگان فوتبال است و سرمایه‌های ما همین‌ها هستند. مردم ایران همیشه قدردان فرزندان خوب‌شان هستند.

کامرانی فر در پایان ضمن عذرخواهی از بابت دلخوری ناخواسته هواداران به جهت تاخیر در اظهار نظر مربوطه به خاطر بررسی صبورانه و صحیح این موضوع اظهار داشت: به امید خدا شاهد صعود تیم ملی امید ایران به المپیک پیش‌رو باشیم.

گفت‌وگوی ویژه
جهان‌نما
تیتر اول

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید