حمله مجدد خبرگزاری سپاه به مهدی مهدوی‌کیا

۱۴۰۰/۹/۲۹

خبرگزاری فارس وابسته به سپاه بار دیگر به مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی امید ایران برای حضور در بازی ستارگان عرب و منتخب ستارگان جهان حمله کرد. فارس در گفت‌وگویی با اسماعیل حسین‌زهی، نماینده مجلس بار دیگر به مهدوی‌کیا حمله کرد و خواستار توضیح رئیس فدراسیون فوتبال ایران شد.

اسماعیل حسین‌زهی در پاسخ به فارس گفت: ما انتظار داریم ستارگان ما از ستارگان دنیای عرب الگو بگیرند. این مسابقه غیررسمی بوده و انتظار داشتیم مهدی مهدوی‌کیا در این بازی شرکت نمی‌کرد چون به رسمیت نشناختن اسرائیل از آرمان‌های بزرگ ما است.

نماینده مجلس ایران تاکید کرد: وقتی قهرمان ما در مسابقه جهانی شرکت نمی‌کند، نباید در یک مسابقه غیررسمی هم کسی با این شرایط حاضر شود. مهدوی کیا در اروپا بازی کرده و باید شرایط را درک می‌کرد. جوانان ما او را الگوی خودشان می‌دانند. وقتی اعتقادی به این رژیم نداریم و این کشور تنها متخاصم جهان است که فلسطین را غصب کرده، نباید آتو به دست دشمنان می‌داد.

نماینده مجلس در ادامه این گفت‌وگو از وزارت ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال ایران خواستار پاسخگویی درباره این مسئله شد.

گفتنی است مقامات جمهوری اسلامی همواره ورزشکاران ایرانی را تحت فشار برای هرگونه رویارویی با ورزشکاران اسرائیل می‌گذارند و در نهایت این ورزشکاران هستند که باید تاوان عدم رویارویی‌شان را بپردازند و هیچ آیین نامه رسمی در جمهوری اسلامی موجود نیست که این موارد را رسما اعلام کرده باشد

اقتصاد و بازار
خلاصه خبرها
چشم‌انداز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید