سخنگوی دولت: آزادی‌های عمومی در دسترس مردم قرار گرفته است

۱۴۰۰/۹/۹

کمتر از یک هفته پس از سرکوب اعتراض‌های اصفهان، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در نشست خبری خود گفت که آزادی‌های عمومی در دسترس مردم قرار گرفته است. او از لغو منع‌ تردد شبانه به عنوان یکی از این آزادی‌ها یاد کرد.

سخنگوی دولت با دفاع از عملکرد دولت در زمینه اقتصادی گفت: «امروز مردم برای دسترسی به مرغ و تخم‌مرغ «نه استرس و نه واهمه‌ای» دارند و نه نیاز است در صف‌ها بایستند.

بهادری جهرمی روز سه‌شنبه نهم آذرماه در نشست خبری خود درباره گزارش عملکرد صدروزه دولت ابراهیم رئیسی گفت: «دولت تمایلی به ارائه گزارش ۱۰۰ روزه نداشت.»

او با اشاره به مطالبه رسانه‌ها برای ارائه این گزارش، ادامه داد برخی وزارتخانه‌ها از این هفته شروع به ارائه چنین گزارشی می‌کنند.

سخنگوی دولت همچنین ازعملکرد دولت رئیسی در زمینه بحران شیوع کرونا دفاع کرد و گفت: «۱۰۰ میلیون دوز واکسن جدید در این سه ماه تزریق شد که ۴۰ برابر واکسنی است که سه ماه قبل از دولت سیزدهم تزریق شد.»

بهادری جهرمی از سیاست خارجی دولت رئیسی هم دفاع کرد و گفت: «با دیپلماسی فعال، فروش بالای نفت، اکو و شانگهای را شاهد هستیم و در این ۳ ماه رکوردهای روزانه را در گمرک شکسته‌ایم.»

او با کنایه به جلسات هیات دولت در زمان حسن روحانی اضافه کرد: «امروز اگر مردم با مشکلی مواجه می‌شوند خیالشان راحت است که مقامات عالی دولتی در کوتاهترین زمان ممکن نه از طریق جلسه ویدئو کنفرانسی و گزارش پشت میزی، بلکه از نزدیک و در صحنه به ارزیابی مسائل می‌پردازند.»

اشاره سخنگوی دولت به سفرهای استانی ابراهیم رئیسی در حالی است که مجید ناصری‌نژاد نماینده شادگان در مجلس این سفرها را «نمایشی» خواند و مسعود پزشکیان نماینده تبریز نیز این سفرها را «بدون پشتوانه» ارزیابی کرده است.

پربیننده‌ترین‌ها

امروز
انسان، زمین، فردا
اخبار

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید