اعتراض هماهنگ بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به کمبود امکانات و شرایط بد اردویی

۱۴۰۰/۸/۲۰

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی ۲-۱ مقابل لبنان در دقایق پایانی، با انتشار پست مشترکی در حساب اینستاگرام نسبت به اوضاع بد اردویی و عدم پشتیبانی‌های لازم و دریافت پاداش اعتزاض کردند.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در این پست اینستاگرامی مشترک نوشتند:
ما بازیکنان تیم ملی با همه توان و غیرت ایرانی و با حمایت شما مردم شریف ایران در دور رفت بدون شکست صدرنشین شدیم. لازم است به اطلاع مردم برسد که تیم ملی با چه مشکلات عجیبی روبرو است که به هیچ وجه در شان نام کشورمان نیست. در تدارکات و پشتیبانی، در حد یک تیم باشگاهی هم حمایت نمی‌شویم.
یکسال است لباسهای کهنه را می‌پوشیم و هر بار پس از شستشو دوباره باید بپوشیم. در همین سفر لبنان با مشکلات زیادی از جمله زمین تمرین مواجه شدیم اما اعتراض مناسبی از طرف مسئولین فدراسیون صورت نگرفت. بازیکنان تیم ملی برخلاف وعده‌ها و با گذشت چندین ماه، هنوز پاداش‌های خود را دریافت نکرده‌اند.
از صعود در بحرین به بعد، دیگر خبری از مسئولین ورزش کشور نبوده. بردهای ما برایشان عادی شده و به جای اینکه بیشتر حمایت کنند، بطور کلی فراموش مان کرده‌اند. این وضعیت اصلا مناسب تیمی نیست که در صدر رنکینگ آسیاست و مهیای حضور در جام جهانی می‌شود.

ایران ۱۴۰۰
نگاه روز
موزه مقاومت

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید