دادستان تبریز: فردی که به استاندار آذربایجان شرقی سیلی زد، با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

۱۴۰۰/۸/۱۲

دادستان تبریز خبر داد فردی که اول آبان در مراسم معارفه عابدین خرم فرمانده سپاه آذربایجان شرقی به عنوان استاندار به او سیلی زد، با تودیع قرار وثیقه از زندان تبریز آزاد شده است.

بابک محبوب علیلو، دادستان تبریز، یازدهم آبان گفت «فرد متهم به اخلال در آئین تودیع و معارفه استانداران آذربایجان شرقی»، با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان تبریز آزاد شد.

اشاره دادستان تبریز به شخصی است که روز اول آبان ماه در جریان برگزاری مراسم معارفه عابدین خرم به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی در حضور احمد وحیدی، وزیر کشور، و ده‌ها مقام استانی به خرم سیلی زد.

عابدین خرم که از چند سال پیش تا زمان انتصاب به عنوان استاندار آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه این استان بود، پس از این اتفاق گفت که فرد زننده سیلی را نمی‌شناسد.

استاندار آذربایجان شرقی درباره انگیزه این شخص نیز گفت این فرد چون یک مرد واکسن همسرش را زده بود، عصبانی بوده است و باید نهادهای مسئول انگیزه‌ او را بررسی کنند.

رسانه‌های ایران هویت این فرد را «علیزاده» معرفی کردند و نوشتند که او نیز سرهنگ سپاه پاسداران است و لحظاتی پس از زدن سیلی به عابدین خرم، بازداشت شده بود.

تازه‌ترین خبرها

مستند کوتاه: قره‌باغ؛ جنگ بی‌سرانجام
جهان‌نما
خبر ۵ عصر

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید