استاندار پس از سیلی خوردن: انگیزه ضارب اعتراض به تزریق واکسن به زنش توسط یک مرد بود

۱۴۰۰/۸/۱

در مراسم معرفی زین‌العابدین خرم‌رضوی به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی، فردی که گفته می‌شود سرهنگ سپاه پاسداران است به روی صحنه رفت و به صورت استاندار سیلی زد و مراسم به تنش کشیده شد.

رسانه‌های ایران هویت این فرد را ایوب علیزاده معرفی کرده و نوشته‌اند که او سرهنگ سپاه پاسداران بوده است. همچنین بنابر گزارش‌های منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی، او رییس کارگزینی سپاه پاسداران آذربایجان شرقی بوده است.

استاندار آذربایجان شرقی که پیش از این فرمانده سپاه این استان بود، در مصاحبه با تلویزیون جمهوری اسلامی عضویت این فرد در سپاه پاسداران را تایید کرد اما گفت که او در کارگزینی کار نمی‌کند.

به گفته خرم، این مرد انگیزه خود از سیلی زدن را «تزریق واکسن به همسرش توسط یک مرد» ذکر کرده است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین گفت در سوریه اسیر بوده و از این سیلی‌ها از «داعش» خورده است.

بر اساس گزارش‌ها، او از جمله ۴۸ نظامی جمهوری اسلامی بود که سال ۹۱ حدود پنج ماه در اسارت «ارتش آزاد سوریه» بودند و با میانجی‌گری ترکیه آزاد شدند و دولت بشار اسد در قبال آزادی آنان، دو هزار غیرنظامی مظنون به همکاری با شورشیان را آزاد کرد.

سال گذشته نیز فیلمی از یک مغازه منتشر شد که موجودی کارتی به نام ناهید حسین پور هیکل‌آباد را بیش از ۶۷ میلیارد تومان نشان می‌داد. در این فیلم گفته می‌شد که صاحب کارت همسر عابدین خرم است.

پس از انتشار این فیلم، پلیس فتای استان آذربایجان شرقی فیلمی از اعترافات فردی به نام ناهید حسین‌پور هیکل‌آباد منتشر کرد که او در آن می‌گفت مبلغ موجودی کارت جعلی بود و این کارت هیچ موجودی ندارد.

تازه‌ترین خبرها

انسان، زمین، فردا
خبر شامگاهی
خلاصه خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید