«جواد نکونام را نمی‌خواهیم»؛ یورش هواداران استقلال به صفحه هلدینگ خلیج فارس علیه سرمربی

جمعه ۱۴۰۳/۰۴/۰۱

گروهی از هواداران تیم فوتبال استقلال پس از اعلام خبر ابقای جواد نکونام در سمت سرمربیگری این تیم توسط خبرگزاری وزارت ورزش، در صفحه اینستاگرامی هلدینگ خلیج فارس، مالک استقلال، بیش از ۶۰ هزار کامنت ثبت کرده و خواهان اخراج نکونام و استخدام «سرمربی معتبر خارجی» شدند.

پس از ناکامی استقلال در حفظ صدر جدول لیگ برتر در هفته‌های پایانی و واگذاری کورس قهرمانی به رقیب سنتی، اقبال عمومی هواداران استقلال به جواد نکونام کاهش یافت تا جایی که رکوردشکنی در ثبت بیشترین امتیاز به عنوان نایب‌قهرمان هم گروهی از هواداران را به ادامه همکاری با جواد نکونام خوشبین نکرد.

درحالی که طی روزهای گذشته ایسنا از تایید نشدن حضور نکونام روی نیمکت استقلال توسط مراجع نظارتی خبر داده بود، روز گذشته خبرگزاری وزارت ورزش از توافق مدیران هلدینگ خلیج فارس با نکونام برای ادامه سرمربیگری او در استقلال خبر داد.

در این بین، انتشار اخباری از سوی خبرنگاران ایتالیایی درباره توافق پرسپولیس با ماتزاری، سرمربی نامدار ایتالیایی، هواداران استقلال را به حضور یک سرمربی خارجی روی نیمکت تیم محبوب‌شان ترغیب کرده تا جایی که بیشتر کامنت‌های گروه معترض به نکونام، به جذب سرمربی باکیفیت خارجی اختصاص دارد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

گفت‌وگوی ویژه
جهان‌نما
خبرها
تیتر اول با نیوشا صارمی

شنیداری

پادکست‌ها