مدیر رسانه‌ای بعثت: موضوع حادی نبود، ۴بازیکن تراکتور کتک خوردند، با بقیه بازی می‌کردند!

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹

مدیر رسانه‌ای تیم بعثت کرمانشاه درباره حمله به اتوبوس و بازیکنان تیم امید تراکتور به اعتماد گفت: «آنها گفتند اتوبوس داغون شد یا بازیکنان ما آسیب دیدند اما فیلمش موجود است که اتوبوس سالم است و فقط دو بازیکن آنها آسیب دیدند که تا ساعت ۳ از بیمارستان مرخص شدند یعنی آنقدر حاد نبود!»

او گفت: «در فوتبال حداقل با ۱۸ نفر می‌آیند برای بازی. خب چهار نفر آنها مصدوم شده اما می‌توانستند بازی کنند! به لحاظ قوانین فوتبال می‌گویم! در لیگ یک بازی داشتیم تیمی با ۱۰ بازیکن بازی کردند! اینها ۱۱ بازیکن داشتند و ۳، ۴ تا هم ذخیره. نمی‌گویم اتفاقی نیفتاده اما باشگاه تراکتور خیلی بزرگنمایی کرده و عزمی برای بازی کردن نداشتند.»

مدیر رسانه‌ای بعثت کرمانشاه گفت: دیدگاه من است که دوست نداشتند بازی کنند. عزمی از جانب آنها برای برگزاری بازی نبوده، چرا؟ دل‌شان می‌خواست تکلیف بازی همزمان مشخص شود و بهانه دست‌شان افتاد و بازی نکردند و خوشبختانه سازمان لیگ هوشمندانه عمل کرد و تصمیم گرفت تمام بازی‌ها لغو‌ شود.

مدیر رسانه‌ای بعثت کرمانشاه همچنین درباره دلیل درگیری هم گفته است: تیم ما در رختکن در جلسه فنی بود و اصلا خبر نداشتیم. می‌گویند عاملان را گرفتند پس اتفاقی افتاده و ان‌شاءالله مشخص می‌شود علت چی بوده. در مجازی خیلی چیزها گفته می‌شود مثلا می‌گویند چندتا دختر رد شدند از کنار اتوبوس اینها چیزی گفتند البته اینها‌را تایید نمی‌کنیم اما اینکه به باشگاه بعثت ربط دهند درست نیست.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
خلاصه خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.