دردسر مجسمه سلیمانی؛ سپاهان در سکوت همه خواسته‌‌های AFC را اجرا کرده، فقط اعلام نمی‌کند؟

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۴

باشگاه سپاهان اعلام کرده بلیت‌فروشی دیدار این تیم مقابل الهلال عربستان سعودی شروع شده است. این درحالی است که خبرهای تایید نشده‌ای از برداشتن مجسمه قاسم سلیمانی از ورودی زمین چمن استادیوم نقش جهان اصفهان منتشر شده است.

منوچهر نیکفر، مدیرعامل سپاهان، پس از نشستن بجای محمدرضا ساکت،‌ مدیرعامل پیشین، تاکید کرد که ایرادات مورد نظر AFC برای صدور مجوز میزبانی این تیم در نقش جهان را برطرف می‌کنند.

حذف مجسمه سلیمانی و تمامی علائم و بنرهای مشابه، شرط کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برای بازگشت حق میزبانی سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان بود.

از سوی دیگر دو روز پیش گفتگویی از نیکفر با رسانه الریاضیه عربستان سعودی منتشر شد که از قول او امده بود: «چالش خاص ورزشگاه حل شد و آن‌چیزی که AFC برای برداشتن مجسمه بحران‌ساز از ما خواست را انجام دادیم و عملا مجوز رسمی برگزاری بازی در نقش‌جهان را گرفتیم.»

هرچند ساعتی بعد، نیکفر این گفتگو را تکذیب کرد و تاکنون هیچ خبر رسمی درباره حذف تندیس فرمانده پیشین سپاه قدس منتشر نشده است، اما تصاویری که در برخی کانال‌ها و صفحات هواداری سپاهان منتشر شده، مشخص است که نیم‌تنه قاسم سلیمانی و دیگر مجسمه‌های داخل استادیوم، به ورودی ورزشگاه منتقل شده‌اند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
امروز
خبرها
تیتر اول

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.