در آستانه دربی ۱۰۲؛ تاریخ بازی مشخص نیست، وضعیت تماشاگران زن هم بلاتکلیف است

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

در فاصله یازده روز تا تاریخ اعلام‌شده برای برگزاری شهرآورد معوقه پایتخت از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، رسانه‌های ایران از تاریخ برگزاری این مسابقه و همچنین حضور یا عدم حضور تماشاگران زن در ورزشگاه آزادی اخبار ضد و نقیضی منتشر می‌کنند.

پس از جلسه روز گذشته شورای تامین استان تهران در خصوص برگزاری دربی ۱۰۲ بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس، ابتدا ورزش سه در یک خبر با عنوان «فوری: پرسپولیس - استقلال احتمالا بدون زنان!»، مدعی شد این مسابقه بدون حضور تماشاگران زن برگزار می‌شود: «باتوجه به اینکه تماشاگران هر دو تیم در این بازی وارد ورزشگاه خواهند شد، شورای تامین اعلام کرده که زنان جایی در شهرآورد نخواهند داشت و فعلا اجازه بلیت فروشی برای آنها صادر نشده است.»

در همین رابطه امروز ایسنا در خبری با مضمون کاملا عکس، نوشت: «قرار است برای اولین بار هواداران زن دربی را از نزدیک تماشا کنند. البته هنوز تعداد تماشاگران زن برای حضور در داربی مشخص نشده است.»

اما این بلاتکلیفی در تاریخ برگزاری دربی هم وجود دارد. صبح امروز تسنیم خبر داد با پیشنهاد روز گذشته شورای تامین قرار است دربی به جای ساعت ۱۵ روز پنجشنبه، در ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۴ آذرماه در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

اما ساعتی قبل ایسنا خبر داد در جلسه دیروز شورای تامین، مقرر شد بازی پرسپولیس-استقلال معوقه از هفته پنجم به جای ساعت ۱۵ روز ۲۳ آذرماه، با یک ساعت و پانزده دقیقه تاخیر در ساعت ۱۶:۱۵ همان روز برگزار شود.

در این بین سازمان لیگ به عنوان مرجع برگزاری مسابقات هیچ‌گونه اظهار نظری نکرده و اطلاعیه‌ای روی سایت خود قرار نداده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر ورزشی
خبرها
اقتصاد و بازار
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.