افشاگری مدیرعامل باشگاه ملوان: به بهانه امکانات می‌خواهند مانع حضور زنان در استادیوم شوند

جمعه ۱۴۰۲/۰۸/۱۹

آرش فهمیده، مدیرعامل ملوان، پس از بازی این تیم برابر استقلال خوزستان با انتقاد از مسئولان انزلی بابت جلوگیری از حضور زنان در ورزشگاه خانگی این تیم، گفت: «این وضعیت باید یک جایی حل شود وگرنه هر بازی ما این مشکل را داریم. امروز باز ۳۰۰ هوادار پشت در ماندند.»

او دراین‌باره گفت: «من مدیرعامل باشگاه هستم تا دقیقه ۸۵ در گیت و دم در هستم، اگر قرار است زنان در ورزشگاه باشند باید یک چیزی به ما اضافه شود نه اینکه چیزی از ما کم شود. هر بازی هواداران ما ناراضی هستند، زنان بیرون هستند. من در بازی نساجی از زنان عذرخواهی کردم، گفتم شاید مسئولان کاری کنند.»

مدیرعامل ملوان در رابطه با مشکل حضور زنان، گفت: «امروز زنان از ساعت ۱۰ صبح آمدند ورزشگاه. من در بازی با پرسپولیس شرایط را با آقای سهیل مهدی صحبت کردم و گفتم که باید امکانات را درست کنید. دوست دارید ما بگوییم امکانات نداریم پس زنان نیایند؟ ما این کار را نخواهیم کرد. کمک مربی من پشت گیت است و مادر بازیکن من پشت گیت است. هر بازی که می‌آییم این مشکلات را داریم و هر بازی هم مشکلات بیشتر می‌شود. همه جای دنیا در سه ماه استادیوم می‌سازند، اینجا فقط یک سکو است.»

فهمیده با افشاگری از وضعیت ورود زنان به ورزشگاه برای بازی‌های ملوان گفت: «مجوز حضور زنان بازی به بازی برای ما صادر می‌شود. اینطور نیست که ما از اول لیگ این مجوز را برای آخرین بازی داشته باشیم. شورای تامین برای هر بازی مجوز جداگانه می‌دهد. من اگر تعداد بیشتری نسبت به آنچه در مجوز آمده بیشتر بفروشم، ممکن است برای بازی بعدی مجوز ندهند.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
سپاه صلح
چند چند
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.