مهرو کمرانی: به خاطر رفتار فدراسیون باید مهاجرت کنم

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۲۶

مهرو کمرانی، سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو زنان ایران، که به دلیل حضور در کمپ آموزشی یونان از فعالیت به عنوان مربی فدراسیون تعلیق شده، حالا در گفتگو با تسنیم از ممانعت رییس فدراسیون برای حضور او در کمپ امارات خبر داده و می‌گوید: «به‌خاطر رفتار فدراسیون تکواندو باید مهاجرت کنم.»

کامرانی در خصوص دلیل این موضوع می‌گوید: «یک ماه پیش درخواست شد که همراه با آرمین هادی‌پور به عنوان مدرس در کمپ دبی حضور داشته باشم که با این درخواست موافقت کردم. متأسفانه در روزهای گذشته مسئولان برگزاری این کمپ اطلاع دادند که دستوری از شخص آقای ساعی و فدراسیون ایران رسیده که اجازه ندارند از من به عنوان مدرس استفاده کنند.»

او در خصوص تعلیق فعالیت‌های خود گفت: «سه ماه پیش قصد داشتم شاگردانم را برای آزمون ثبت نام کنم که متوجه شدم بانک اطلاعاتی‌ام مسدود شده است. گفتند که به دلیل حضور بدون اطلاع در کمپ یونان فعالیتم تعلیق شده است. قصد مهاجرت نداشتم و نمی‌خواستم از ایران بروم و صرفاً برای برگزاری کمپ رفتم. در این کمپ حدود ۲۸ مربی از ۱۱ کشور حضور داشتند و تنها مدرس بودم. لاریجانی رئیس کمیته قضایی فدراسیون گفت که شش ماه پیش وزارت ورزش نامه‌ای زده که کسانی که به کمپ‌ها می‌روند باید اطلاع بدهند و بر همین اساس شما را تعلیق کردیم و این لطف ما است که زودتر این کار را نکردیم.»

کمرانی با تاکید بر اینکه راه دیگری جز مهاجرت ندارد، گفت: «کارم تربیت بازیکن است و عاشق تکواندو هستم و دوست دارم از سالیان سال تجربه به صورت حرفه‌ای استفاده کنم. اینکه در کشور دیگر کمپ برگزار شود و تجربیات خود را منتقل و بازخورد خوبی دریافت کنم برای من پله ترقی است. دوست داشتم تجربیاتم را بیشتر کنم ولی در ایران بمانم و در کشورم زندگی کنم، اما با توجه به این شرایط باید مهاجرت کنم و علت این اتفاق نیز رفتار فدراسیون است.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر
حرف آخر با پوریا زراعتی
جهان‌نما
خبر

شنیداری

پادکست‌ها