«او مرا تحقیر کرد»؛ افشاگری دختر سرمربی تراکتور علیه جرارد پیکه

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۸

نادیا خمز، دختر پاکو خمز، سرمربی تراکتور با افشاگری علیه جرارد پیکه، مدافع پیشین بارسلونا گفت: «او مرا تحقیر کرد. من به او به عنوان یک شخص اعتماد ندارم.» نادیا خمز گفته یک شب با پیکه بوده و تجربه بدی از آن دارد. یک‌ماه پیش جملات تحقیرآمیز پیکه علیه پاکو خمز و تراکتور جنجالی شد.

در یک سال گذشته، حواشی روابط جرارد پیکه با شکیرا، یکی از پربازخوردترین خبرهای دنیای ورزش و هنر بوده است، اما اکنون دختر پاکو خمز درباره پیکه افشاگری کرده. موندو دیپورتیوو درگزارشی درباره افشاگری نادیا خمز علیه جرارد پیکه نوشته است: این افشاگری در یک لایو اینستاگرام نادیا فاش شد. او گفت: «من به او (پیکه) احترام نمی‌گذارم، چون او رفتار خوبی با دیگران ندارد.»

نادیا که اینفلوئنسر شناخته مد و لباس در اسپانیاست، درباره اتفاقی که در ماشین پیکه افتاده است،‌ گفت: «پیکه فکر می کرد که نادیده گرفتن همه چراغ های راهنمایی فوق العاده جالب است. چرا؟ خب، من نمی دانم، او معتقد بود که این کار درست است. او بی احتیاطی با سرعت بیش از ۱۰۰ کیلومتر در ساعت وارد یک پارکینگ شد. وقتی با خدمتکار مواجه شد، با تحقیر گفت: «آره، باشه، عالی. برای خودت دوست بخر.» در آن لحظه، احساس خجالت شدیدی کردم و فکر کردم، «یکی مرا از اینجا بیرون بیاورد. من اینجا چه کار می کنم؟» من نمی توانستم آن شرایط را باور کنم.»

جمله پایانی نادیا البته گرهی بر این افشاگری علیه پیکه می‌زند: «او مرا تحقیر کرد. من به او به عنوان یک شخص اعتماد ندارم. فکر می‌کنم این اولین و آخرین باری باشد که او را می‌بینم.»

چند هفته پیش پیش جرارد پیکه که میهمان یکی از یوتیوبرهای اسپانیا بود، در پاسخ به سئوال یکی از میهمانان درباره اینکه آیا می داند خمز در ایران مربی چه تیمی است؟ گفت: «نه. بگو، چه تیمی؟» در ادامه پیکه پس از شنیدن نام تراکتور، آن‌را به تمسخر تکرار کرد. موضوعی که باعث حمله هواداران فوتبال ایران به پیکه و حتی هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل تراکتور به او شد: «پیکه در ایران اسم یک آدامس است!»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
چشم‌انداز
اقتصاد و بازار
خبر

شنیداری

پادکست‌ها