در پی اعدام سه معترض در اصفهان، خیابان‌ها و بام‌های ایران عرصه خشم و فریاد شد

شنبه ۱۴۰۲/۰۲/۳۰

پس از انتشار خبر اعدام مجید کاظمی، سعید یعقوبی و صالح میرهاشمی، سه معترض زندانی در اصفهان، مردم شهرهای مختلف ایران به خیابان‌ها آمده و با شعاردهی، آتش‌ زدن نمادهای حکومت و سایر شیوه‌های اعتراضی، بر عزم خود برای سرنگونی جمهوری اسلامی تاکید کردند.

ویدیوهای رسیده نشان می‌دهد گروهی از مردم معترض در اصفهان روز جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه در اعتراض به اعدام سه جوان در اصفهان، در خیابان‌ها فریاد «مرگ بر دیکتاتور» و «مرگ بر خامنه‌ای» سردادند.

ویدیوهای دریافت‌شده نشان می‌دهد شامگاه جمعه ۲۹ اردیبهشت، معترضان در محله‌های مختلف تهران در واکنش به اعدام سه جوان معترض علیه این حکومت و علی خامنه‌ای شعار سر می‌دادند.

گروهی از مردم تهرانپارس در همدلی و همراهی با مردم اصفهان پس از اعدام این سه زندانی، با برگزاری تجمع خیابانی شعار «‌آصفهان اصفهان، تسلیت تسلیت» سردادند.

ویدیوهای رسیده نشان می‌دهد مردم معترض در محله ستارخان تهران شامگاه جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه در خیابان‌ شعارهایی چون «مرگ بر دیکتاتور» و «مجتبی بمیری، رهبری رو نبینی سردادند.

مردم در گوهردشت کرج نیز در اعتراض به اعدام سه جوان در پرونده موسوم به «‌خانه اصفهان» به خیابان آمده و شعارهایی علیه حکومت سردادند.

ویدیوی ارسال‌شده از بندرعباس نشان می‌دهد شامگاه ۲۹ اردیبهشت، مخالفان جمهوری اسلامی در واکنش به اعدام سه معترض اصفهانی به خیابان آمده و علاوه بر سر دادن شعار «مرگ بر دیکتاتور»، آتش برافروختند.

ویدیوی رسیده نشان می‌دهد در مشهد معترضان شامگاه جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه از درون خانه‌ها شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.

ویدیوی دریافت‌شده در شامگاه ۲۹ اردیبهشت حاکی است که مخالفان جمهوری اسلامی در کرمانشاه شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد مخالفان جمهوری اسلامی، روز جمعه ۲۹ اردیبهشت مصادف با روز اعدام سه جوان معترض در اصفهان به نام‌های مجید کاظمی، سعید یعقوبی و صالح میرهاشمی، یک بنر حکومتی را همراه با تصویر خامنه‌ای به آتش کشیدند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
چشم‌انداز
اقتصاد و بازار
خبر

شنیداری

پادکست‌ها