سپاهان هم بیانیه داد؛ ما و استقلال باید همزمان با پرسپولیس بازی کنیم

دوشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۱

پس از بیانیه استقلال به فدراسیون فوتبال که خواستار همزمانی بازی‌های سه تیم بالای جدول شده بود، باشگاه سپاهان هم به سازمان لیگ نامه نوشته و به خاطر حساسیت موجود در مسابقات لیگ برتر خواستار همزنانی بازی های هفته بیست و هشتم شده است. ساعتی پیش فدراسیون بیانیه دادن را ممنوع کرده بود

سه بازی باقی‌مانده این فصل لیگ برتر، آنقدر برای پرسپولیس،‌ استقلال و سپاهان حساس شده که هرکدام برای تاثیرگذاری بیرون از زمین بر حریف و گرفتن حقشان دنبال چاره‌ای می‌گردند. از جمله خواسته استقلال و حالا سپاهان، برگزار شدن همزمان بازی‌های سه تیم بالای جدول در هفته بیست و هشتم در جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ است.

رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره بیانیه امروز باشگاه نوشته: «‌با وجود صحبت منطقی نایب رئیس فدراسیون فوتبال، چطور مسابقات سه تیمی که شانس قهرمانی دارند، در سه هفته پایانی همزمان نیست؟ این موضوع مصداق بی عدالتی است و چرا تصمیمات بحث برانگیز در برنامه ریزی مسابقات اتخاذ می‌شود؟ آن از شرایط داوری که داد ما را به آسمان رسانده و این هم از وضعیت برنامه ریزی مسابقات.»

اما در پاسخی تند، باشگاه پرسپولیس در بیانیه خود نوشت: «از دو چیز هراس داریم و ناچار از سخن گفتن هستیم که این هم فعلا در حداقل ممکن انجام می‌شود. از یک‌سو می‌ترسیم بالاخره داوری‌ها تحت تاثیر این فشارها و سفارش‌های احتمالی افراد بی‌اطلاع ولی صاحب نفوذ، تسلیم شوند و از سوی دیگر بیم‌ناک هستیم که بعضی از این سکوت برداشت کنند که شاید دیگران درست می‌گویند. این رفتارها برای تاثیر روی داوری‌های سه هفته باقیمانده است یا مقدمه‌چینی برای داوری دربی احتمالی جام حذفی؟!»

استقلال و سپاهان یک روز زودتر از پرسپولیس طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ باید به مصاف رقبایشان بروند. سپاهان از ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه باید در نفت مسجد سلیمان با شاگردان اشکش بازی کند و استقلال هم همزمان با این مسابقه در تهران از شاگردان ویسی میزبانی خواهد کرد. در سوی دیگر اما پرسپولیس باید روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در تهران و احتمالا ورزشگاه پاس قوامین با پیکان بازی کند.

به همین دلیل سپاهان با ارسال نامه به سازمان لیگ خواستار ایجاد تغییر در زمان بازی ها شده و می خواهد تا بازی هر سه تیم به خاطر حساسیت بالای مسابقات، به صورت همزمان برگزار شود.

پربیننده‌ترین‌ها

گفت‌وگوی ویژه
جهان‌نما
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید