افشاگری لیبروی تیم‌ملی والیبال؛ موذن چگونه پس از یک مرخصی، ناگهان ویلچری و قطع نخاع شد؟

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۰۷

محمدرضا موذن، لیبروی تیم ملی والیبال افشاکرده که شایعه مصدومیت شدید و قطع نخاع خود، از باشگاه شهداب یزد بیرون آمده و او هیچ مصدومیتی ندارد: «جریان‌هایی از داخل باشگاه به وجود آمد که مصر بودند به مدیرعامل باشگاه ثابت کنند من مصدومم. در نهایت هم از جام باشگاه‌های آسیا خط زدند.»

او به ورزش سه گفته است: «ما به همراه تیم ملی برای گرفتن ویزای آمریکا به آنکارا رفتیم. من با کادر فنی شهداب هم صحبت کردم و در دو مقطع مرخصی‌های سه روزه گرفتم تا یک سری کارهای درمانی و رفع اسپاسم‌های عضلانی را هم انجام دهم. طوری درباره من صحبت کرده بودند که باشگاه فکر می‌کرد من ویلچری شده‌ام و یا مهره‌ام شکسته است و شاید اصلا نتوانم راه بروم. یک سری چیزهای عجیب و بد درباره من گفته بودند.»

موذن در روزهای گذشته و پس از این اتفاقات از لیست جام باشگاه‌های آسیا شهداب یزد خط خورد و به تازگی از این تیم جدا شده است. قهرمان لیگ برتر والیبال شب گذشته مهدی مرندی را به عنوان جانشین او در جام باشگاه‌های آسیا معرفی کرد.

موذن، لیبروی تیم ملی والیبال دراین‌باره گفته: «بازتاب بدی از وضعیت سلامتی من داده بودند. وقتی هم به باشگاه می‌گویند که ممکن است این نتواند راه برود و ویلچری می‌شود، قطعاً سراغ گزینه‌های دیگر می‌رود. همه آخرین بازی لیگ را دیدند که من بدون هیچ مشکلی بازی کردم و بعد از آن هم که استراحت بوده و هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است که مثلاً محمدرضا موذن بخواهد ویلچری یا قطع نخاع شود. باشگاه هم فکر می‌کرد که محمدرضا موذن دیگر نیست و رفت با گزینه‌های دیگر صحبت کرد.»

او گفت: من کاملا سالم هستم و هیچ اتفاق خاصی برایم رخ نداده است و چند روز دیگر هم به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می شوم و آنجا به کارم ادامه می‌دهم. در نهایت برای باشگاه شهداب در جام باشگاه‌های آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
یورو ۲۰۲۴
خبرها
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها