ترفند آشنای اشرف حکیمی؛ تمام اموالش را به نام مادرش زده تا چیزی به همسرش نرسد!

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۷

هبه ابوک، همسر اشرف حکیمی، در دادگاه طلاقش متوجه شد که او تقریبا مالک هیچ یک از اموالش نیست. حدود یک ماه پیش رسانه‌های فرانسوی گزارش کردند مدافع مراکشی پاری‌سن‌ژرمن به تجاوز به یک زن ۲۳ ساله متهم شده است. این اتفاق در زمانی افتاد که همسر و دو فرزند حکیمی برای به دبی رفته‌ بودند.

پس از این شکایت، ابوک و حکیمی تصمیم گرفتند با توافقی دو طرفه از یکدیگر جدا شوند . هبه ابوک، بازیگر اسپانیایی است که ۱۲ سال از مدافع پاری سن ژرمن بزرگتر است. او تنها دو میلیون دلار ثروت دارد که در مقایسه با ثروت نزدیک به ۲۵ میلیون دلاری همسرش چندان چشمگیر نیست. بر اساس قوانین طلاق در دادگاه‌های فرانسه، سهم او از اموال حکیمی به ۸.۵ میلیون دلار می‌رسید اما شرایط مطابق انتظار ابوک پیش نرفت، چون اشرف حکیمی تقریبا تمامی اموالش را به نام مادرش کرده است!

هبه گفته که در زمان زندگی‌اش با اشرف هرگز متوجه نشده بود که کنترل اموال در اختیار مادر همسرش قرار دارد و خرید همه چیز از جمله خانه و ماشین و جواهرات توسط او انجام می‌شود. حکیمی ماهانه نزدیک به یک میلیون دلار از پاریسن‌ژرمن دریافت می‌کند و بخش قابل توجهی از این مبلغ مستقیما به حساب بانکی مادرش واریز می‌شود تا توسط او اداره و کنترل شود.

ستاره تیم ملی مراکش پیش از این گفته بود: «مادرم خانه مردم را تمیز می‌کرد و پدرم رفتگر بود. ما از خانواده فقیری آمدیم که توانایی پرداخت هزینه زندگی را نداشتیم. امروز من برای آنها می‌جنگم. آنها بسیار برای من فداکاری کردند. آنها برادر کوچکترم را از بسیاری چیزها محروم کردند تا من موفق شوم.»

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
حرف آخر
نبرد

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید