توافق اولیه با گزینه قلعه‌نویی؛ مجتبی حسینی سرمربی تیم‌ملی امید شد، حبیب کاشانی مدیر

شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۶

دو خبرگزاری ایرنا و فارس امروز گزارش داده‌اند مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال با مجتبی حسینی، به توافق رسیده و سرمربی تیم پیکان روی نیمکت تیم امید می‌نشیند. به نوشته ایرنا، حسینی گزینه اول قلعه‌نویی است. رسانه‌های داخلی همچنین نوشته‌اند بالاخره حبیب کاشانی، مدیر تیم امید شده است.

امیر قلعه‌نویی ظاهرا علاقه خاصی به مجتبی حسینی دارد. او در زمان رد پیشنهاد اولیه تاج برای تیم ملی بزرگسالان، جای مجتبی حسینی را خالی کرده بود.

اما درحالی خبر از توافق فدراسیون با مجتبی حسینی می‌رسد که صبح امروز خبر رسید که تعلل فدراسیون فوتبال برای تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی امید و جانشین مهدی مهدوی‌کیا، باعث تهدید ستاد عالی بازی‌های آسیایی هانگژو شده است. به نوشته تسنیم، این ستاد تهدیدکرده اگر بلاتکلیفی تیم ملی امید ادامه داشته باشد، تیم امید از اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو کنار گذاشته می‌شود.

ایرنا دراین‌باره نوشته است: «مهدی تاج پس از کش و قوس های فراوان نتوانست سرمربی با کارنامه‌ای را برای این تیم انتخاب کند. امیر قلعه نویی در نشست با تاج سه گزینه را به مهدی تاج پیشنهاد داده که گزینه اول، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران است. سرمربی فعلی پیکان و مربی اسبق پرسپولیس در چند نشست با مسئولان فدراسیون فوتبال از نگرانی های خود در خصوص تیم امید گفت و در نهایت مسئولان فدراسیون قول های لازم را جهت بهبود شرایط به این مربی دادند.»

از سوی دیگر فارس صبح امروز نوشت: «با وجود مذاکرات مثبت فدراسیون با حسینی و تمایل این مربی برای فعالیت در تیم امید، هنوز طرفین به توافق قطعی نرسیده‌اند و قرار است او بعد از بازی امشب پیکان با صنعت نفت آبادان نظر نهایی‌اش را در این مورد اعلام کند.»

ظاهرا قرارداد حسینی تا پایان المپیک ۲۰۲۴ پاریس اعتبار دارد.

همچنین پس از جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و اولتیماتومی که امروز به فدراسیون فوتبال داده شد، نشست فوق العاده ای با حضور محمود خسروی وفا، مناف هاشمی، نصرالله سجادی، مهدی تاج، محمد نبی، امیر قلعه نویی و حبیب کاشانی برگزار شد و در نهایت حبیب کاشانی، مدیرعامل پیشین پرسپولیس به عنوان مدیر تیم ملی امید انتخاب شد. کاشانی سال گذشته از سوی کمیته ملی المپیک به عنوان مدیر تیم فوتبال امید معرفی شد اما فدراسیون فوتبال حکم او را صادر نکرده بود.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید