مهدی تاج: استقلال قطعا از آسیا حذف شده، شاید پرسپولیس هم حذف شود

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۰

درحالی که وزیر ورزش و برخی مدیران استقلال از احتمال برگشت این تیم به لیگ قهرمانان آسیا خبر داده‌اند، خبرگزاری فارس در نقل قولی از رئیس فدراسیون فوتبال نوشته: متاسفانه حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا قطعی است. یک پرونده ۲۰۰هزار دلاری ممکن است مشکلاتی برای پرسپولیس بوجود بیاورد.

خبرها درباره حضور استقلال و پرسپولیس در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا، متناقض است؛ هرچند که بسیاری از اهالی فوتبال معتقدند استقلال حذف شده و امیررضا واعظ آشتیانی، مدیرعامل پیشین استقلال می‌گوید پرسپولیس هم به دلیل مالکیت مشترک با استقلال، از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شود.

با این حال امروز مهدی تاج، رئیس فدراسیون آب پاکی را روی دست مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر ریخته و حذف آنها از آسیا را قطعی دانسته است. او در حاشیه مجمع انتخاباتی استان آذربایجان غربی گفته که استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالبات آندره‌آ استراماچونی، جایی در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا نخواهد داشت.

امروز اعلام شد باشگاه استقلال برای پرداخت پول به سرمربی پیشینش و جریمه‌های سنگین‌تر از حذف از لیگ قهرمانان مثل کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، مهلت دارد.

نکته قابل توجه اینکه تاج گفته پرسپولیس هم نباید بابت حضور در آسیا، مطمئن باشد و احتمال حذف این تیم از لیگ قهرمانان هم وجود دارد. برخی رسانه‌های نوشته‌اند پرسپولیس هم مانند استقلال باید تا ۱۰ فروردین، آن بدهی را تسویه می‌کرده، اما این بدهی جا مانده است.

پربیننده‌ترین‌ها

نبرد
خبرها
کاوش

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید