فدراسیون کشتی: امیرحسین زارع و پدرش عذرخواهی کردند، اما فعلا اخراج است

دوشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۴

ساعاتی پس از اخراج امیرحسین زارع، کشتی‌گیر سنگین‌وزن تیم ملی، سخنگوی فدراسیون کشتی گفته که او از این موضوع اظهار ندامت کرده: «امیرحسین زارع و پدرش برای پیگیری این موضوع امروز صبح در فدراسیون حضور یافته اند و امیرحسین زارع ضمن ندامت از اقدامی که انجام داده عذرخواهی کرده است».

صبح امروز رسانه‌های داخل ایران گزارش دادند که پژمان درستکار، سرمربی تیم ملی کشتی ایران، ستاره سنگین وزن خود، امیرحسین زارع را به دلیل درگیری با کامران قاسمپور، هم‌تیمی خود در تیم ملی، از لیست کنار گذاشته است. زارع طلایی ایران در جهان و نفر سوم المپیک توکیو در وزن ۱۲۵ کیلوگرم است.

محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در مورد درگیری زارع و قاسم‌پور گفته است: «درگیری امیرحسین زارع با کامران قاسم پور با توجه به جوانی کشتی گیران و هیجانات بوجود آمده در تمرینات و لاکتیکی شدن بدن های آن ها بوده و در ورزش این اتفاقات پیش می آید. این حرکت زارع با تذکر جدی پژمان درستکار سرمربی تیم ملی همراه بود و علیرغم عذرخواهی این کشتی گیر از کامران قاسم پور و کادر فنی، وی با توجه به چرخه ی انتخابی تیم ملی از اردو اخراج شده است.»

امامی در مورد اخراج زارع به بند ۱۰ چرخه انتخابی تیم ملی استناد کرده است: «هرگونه بی‌انضباطی و بی‌اخلاقی در اردوها منجر به خارج شدن کشتی گیر از چرخه می شود و در مورد زارع نیز تصمیم با کادر فنی است. فدراسیون کشتی منتظر گزارش کادر فنی در مورد امیرحسین زارع است تا تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شود.»

پربیننده‌ترین‌ها

امروز
خبرها
چشم‌انداز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید