آنتونیو کونته از تاتنهام جدا شد

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۰۶

باشگاه تاتنهام در اطلاعیه‌ای اعلام کرد آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی با توافقی دو طرفه از باشگاه جدا شده است. سرمربی تاتنهام، چند روز پیش و پس از تساوی ۳-۳ با ساوتهمپتون به بازیکنان تاخته بود: «من به جز بازیکن‌هایی خودخواه چیزی نمی‌بینم. بازیکنانی که نمی‌خواهند به‌هم کمک کنند»

در اطلاعیه اسپرز درباره جدایی کونته آمده است: «می‌توانیم اعلام کنیم که سرمربی آنتونیو کونته با توافق دوجانبه باشگاه را ترک کرده است. ما در اولین فصل حضور آنتونیو در باشگاه به جواز لیگ قهرمانان رسیدیم. ما از آنتونیو برای کمکش تشکر می کنیم و برای او آرزوی موفقیت در آینده داریم. کریستین استلینی (دستیار کونته) تا پایان فصل هدایت تاتنهام را برعهده خواهد داشت و رایان میسون نیز دستیار وی خواهد بود.»

کونته درحالی از تاتنهام کنار می‌رود که در مصاحبه‌ای طوفانی پس از آخرین بازی تیمش، نگرش بازیکنان و جو حاکم بر باشگاه را زیر سوال برده و این نگرش را، مهم‌ترین دلیل نا‌کامی اسپرز در سال‌های اخیر دانسته بود‌: «بازیکنان با قلبشان وارد زمین نمی‌شوند. تا قبل از امروز ترجیح می‌دادم واقعیت را پنهان کنم و حرف نزنم. سعی می‌کردم با حرف زدن اوضاع را بهتر کنم. مسائل تاکتیکی و تکنیکی یک چیز است، ولی اگر می‌خواهید تیمی قوی و جدی بشوید باید برای پیروزی بجنگید. مسئله اشتیاق و خواستن است. باید از چشم‌های شما آتش بیرون بزند. باید قلبتان در آتش اشتیاق بسوزد و این را در هر لحظه‌، در هر لحظه نشان بدهید.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر ورزشی
جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها