کاراته‌کای پیشین تیم ملی: به یادآر که مهران سماک و امیرمحمد نوروزی را با بی‌رحمی کشتند

جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۲۶

آروین باقری عضو پیشین تیم ملی کاراته ایران با انتشار تصویری از سنگ قبر مهران سماک و امیرمحمد نوروزی نوشت: «به یادآر، در این روزهای پایانی سال، عزیزانی در کنار خانواده هاشون نیستن که سال جدید رو بتونن جشن بگیرن جمهوری اسلامی با بی رحمی این دو جوان شجاع شهرمان را کشت.»

کاراته‌کای پیشین تیم ملی همچنین نوشت: «وقتی سر سفره هفت سین نشستید به یاد داشته باشید که در آن ۶-۷ ماهی که می‌رفتید تو خیابون و خواسته خودتون رو فریاد می زدید با گلوله از شما استقبال می شد، شاید هر کدوم از ما می‌تونستیم جای این ۲ جوون شجاع شهرمون باشیم، شاید مادر یا پدر ما باید سر مزارمون هفت سین درست میکردن، شاید خواهر یا برادر ما کشته می‌شدن. امیر و مهران هم برادر همه ما هستند به یاد داشته باشیم.»

او نوشت: «ما اگر عزیزانمون رو فراموش کنیم و اتفاقی که براشون افتاد رو از یاد ببریم و این حکومت موفق بشه زندگی عادی رو جریان بده نفرات بعدی میتونیم ما باشیم همان طور که خیلی از جوون های وطن مثل پویا بختیاری ها خیلی از جوان های وطن رو کشتن تا رسیدن به امیر نوروزی و مهران سماک ،عرفان زمانی ، محمد مهدی کرمی من هرروز صدای یلدا اقافضلی در گوشمه ، تمام عزیزانی که در راه ازادی وطن جانشون رو دادن …»

باقری نوشت: «در سال جدید محکم تر فریاد مرگ بر جمهوری اسلامی سر می‌دیم. امسال نوروزی نداریم، سال وقتی نو میشه که بتونیم انتقام خون عزیزانمان رو بگیریم. به کسی نمیگیم خوشحالی بکنه یا نکنه اگر هم خواستید، رعایت حال این عزیزان رو هم بکنید، سراسر این سال سیاه بود و پر از خون، این یک خشم بزرگ در همه ماست تا روز ازادی یک لحظه عقب نمیکشیم ، هیچ چیز عادی نیست هم شهری هیچ چیز تا روزی که جمهوری اسلامی نابود نشه هیچی عادی نمیشه. به امید ازادی در سال ۱۴۰۲، نابود باد حکومت فاسد، ادم کش، ضد زن جمهوری اسلامی»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
چشم‌انداز با مهدی مهدوی‌آزاد
خبرها
یورو ۲۰۲۴

شنیداری

پادکست‌ها