حکم کمیته انضباطی برای مربی برکنارشده؛ فکری و پورموسوی فعلا محروم هستند

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۴

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در واکنش به درگیری عجیب روز گذشته محمود فکری، سرمربی سایپا و سیروس پورموسوی،‌ سرمربی استقلال خوزستان آنها را تا اطلاع ثانوی و صدور حکم نهایی، از همراهی تیم‌هایشان محروم کرده است. نکته اینکه در ساعات پایانی دیشب، محدود فکری از سایپا برکنار شد.

روز شنبه و در هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران تیم فوتبال سایپا در ورزشگاه دستگردی به مصاف استقلال خوزستان رفت اما نیمه‌ دوم این مسابقه به جنجال کشیده شد.

درگیری لفظی سیروس پورموسوی، سرمربی استقلال خوزستان با محمود فکری، سرمربی سایپا به درگیری فیزیکی نیمکت نشینان دو تیم منجر شد. علی بداوی بازیکن سابق فولاد و تیم ملی که دستیار پورموسوی است در این دیدار با فکری درگیر و همین مساله باعث شد تا برخی از مسئولان تیم میهمان از روی سکوها به کنار زمین بروند. در ادامه داور مسابقه بداوی را اخراج کرد و بازی برای دقایقی متوقف شد.

فکری و پورموسوی یکدیگر را به فحاشی و شروع درگیری با استفاده از الفاظ رکیک متهم کرده‌اند. پس از این حواشی، محمود فکری از سایپا برکنار شد.

اما در واکنش به این حواشی، کمیته انضباطی فدراسیون اعلام کرد به دلیل تخلفاتی که از سوی محمود فکری، سرمربی سایپا و سیروس پورموسوی، سرمربی استقلال خوزستان صورت گرفته، به استناده ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای آنها از همراهی تیم خود محروم هستند و باید دفاعیات کتبی خود را در ۴۸ ساعت آینده به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کنند.

پربیننده‌ترین‌ها

خلاصه خبرها
چی‌چکا، قصه شب
خبرها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید