ایرانیان ساکن شهرهای مختلف جهان در یک شنبه اعتراضی دیگر، با برگزاری تظاهرات و تجمع در شهرهای خود با خیزش انقلابی ایرانیان ابراز همبستگی کرده و خواستار حمایت جهانی از مردم ایران شدند.

ایرانیان و کنشگران اوکراینی در شهر ونکوور کانادا با برگزاری تظاهرات، سر دادن شعار و حمل بنر، از کانادا و کشورهای غربی خواستند سپاه را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار دهند.

در شهر کلگری کانادا نیز ایرانیان و کنشگران در تجمعی با سر دادن شعارهای انقلابی خواستار دموکراسی، حقوق بشر و عدالت در ایران شدند.

ایرانیان و کنشگران ساکن شهر مونترال کانادا نیز در تجمعی با سر دادن شعار و پخش سرودهای انقلابی، خواستار حمایت جهانی از خیزش انقلابی مردم ایران شدند.

سایر ویدیوهای ارسال‌‌شده از شهرهای مختلف جهان به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهند شنبه ششم اسفند، مخالفان جمهوری اسلامی در شهرهای تفلیس گرجستان، بارسلونای اسپانیا، کرایستچرچ نیوزیلند و آکسفورد انگلیس تجمع و راهپیمایی اعتراضی برگزار کردند.

در لندن، ایرانیان و کنشگران با برگزاری تظاهراتی علیه علی خامنه‌ای شعر دادند و سپاه را تروریست خواندند.

ایرانیان مقیم سوئد روز شنبه ششم اسفندماه با برگزاری راهپیمایی اعتراضی علیه جمهوری اسلامی در شهر گوتنبرگ، خواستار تروریستی اعلام شدن سپاه در اروپا شدند.

در آلمان نیز گروهی از ایرانیان فرانکفورت در تجمع خود مقابل کنسولگری جمهوری اسلامی، به روند بازداشت و محاکمه جمشید شارمهد اعتراض کردند.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

خبر ورزشی
مستند کوتاه - حسین قوامی
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید