آل استار ۲۰۲۳؛ قهرمانی یوتا، لیلارد و مک مک کلانگ

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۳۰

استادیوم ویونت آرنا در سلت لیک سیتی یک روز قبل از برگزاری بازی آل استار ۲۰۲۳، میزبان مسابقات نمایشی بود. در دومین روز مسابقات آل استار ۲۰۲۳، برندگان چالش مهارت ها، مسابقات سه امتیازی و اسلم دانک مشخص شدند؛ قهرمانی یوتا، لیلارد و مک مک کلانگ.

هفتاد و دومین دوره مسابقات آل استار که با حضور برترین‌های ان‌بی‌ای در یوتا در حال برگزاری است با سه رقابت جذاب در روز دوم پیگیری شد.

در چالش مهارت‌ها که با حضور سه تیم سال اولی‌ها، تیم یوتا و تیم برادران آنته توکومپبو برگزار شد، یوتا با حضور جردن کلارکسون، کالین سکستون و واکر کسلر قهرمان شد. این رقابت ترکیبی از سه مهارت پاس، حمل توپ و شوت زنی است.

در مسابقه سه امتیازی، دیمین لیلارد، فوق ستاره پورتلند تریل بلیزرز قهرمان شد. این رقابت با حضور ۸ بازیکن برگزار شد که سه بازیکن برتر دور مقدماتی، دیمین لیلارد، بادی هیلد و تایریس هالیبرتون راهی فینال شدند.

در فینال اما، لیلارد ۳۲ ساله با ۲۶ امتیاز بهتر از دو حریف جواش که ۲۵ و ۱۷ امتیاز کسب کردند ظاهر شد و برای اولین بار به قهرمانی رسید.

اما در جذاب ترین و پربیننده‌ترین رقابت، مک مک کلانگ، قهرمان مسابقه اسلم دانک شد. بازیکن ۲۴ ساله فیلادلفیا سونتی سیکسرز در رقابت با سه نفر دیگر، امتیاز بیشتری از داوران گرفت و قهرمان این مسابقه شد.

از ۴ شرکت‌کننده در این مسابقه، مک کلانگ و تری مورفی به فینال رسیدند، و مک کلانگ در تلاش آخر از هر ۵ داور این مسابقه امتیاز ۵۰ را گرفت و قهرمان شد.

مسابقه اصلی آل استار بین تیم «لبران جیمز» و تیم «یانیس آنته توکومپبو» بامداد فردا ساعت ۶:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

پربیننده‌ترین‌ها

میراث ناملموس
ویژه برنامه نوروز ۱۴۰۲
کنسرت عدنان جبران و حبیب مفتاح

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید