باشگاه استقلال تمام قد پشت سرمربی؛ ریکاردو ساپینتو، رکورددار محرومیت در این فصل لیگ برتر

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲۵

روز گذشته جنجالی‌های سرمربی استقلال پس از برد مقابل پیکان ادامه پیدا کرد. او به نیمکت پیکان توهین کرد و البته مترجم باشگاه استقلال لفظ «حیوان» را که ساپینتو به کار برده بود سانسور کرد. هفته گذشته نیز درگیری ماموران نیروی انتظامی با او در کرمان جنجالی شده بود.

حواشی جنجال ساپینتو در نشست بازی پیکان به پایان نرسید چراکه بلافاصله کمیته انضباطی حکم محرومیت دو جلسه‌ای او را به دلیل اتفاقاتی که در کرمان افتاده بود، اعلام کرد تا سرمربی آبی‌پوشان در انتظار هفتمین جلسات محرومیت خود در این فصل باشد. رکوردی که سرمربی پرتغالی به تنهایی مال خود کرده است.

تمامی عوامل استقلال از مدیرعامل تا بیانیه رسمی باشگاه نسبت به این حکم و رفتار با ساپینتو اعتراض کردند. آنها در این بیانیه به لگد خوردن ریکاردو ساپینتو از یگان ویژه حاضر در استادیوم اشاره کرده و نوشتند: «آیا از نظر کمیته انضباطی، این عدالت است که سرمربی استقلال هم مضروب شود، هم اخراج و هم محروم؟! شادی گل سرمربی استقلال، رو به سکونشینان استقلال و اعضای کادر و بازیکنانی که پشت نیمکت و‌ روی سکوها نشسته بودند، انجام شد که زمان خروج‌ ساپینتو از زمین، او را تشویق می‌کردند.با چه متر و معیاری، تقسیم شادی با هواداران و سکو نشینان، محرومیت دارد؟!»

پربیننده‌ترین‌ها

مستند کوتاه - سامپه
خبرها
سپاه صلح

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید